Si zodpovedný/á človek s motiváciou učiť sa nové veci? Hľadáme šikovného/nu kolegu/yňu na pozíciu asistenta manažéra zubnej kliniky

ProSmile Clinic, s. r. o.

Miesto práce
ProSmile Clinic, Mlynské nivy, Ružinov
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 200 EUR/mesiacpo ukončení skúšobnej doby príplatok. Rast mzdy podľa skúseností a kompetencií, koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu zubnú kliniku v biznis centre Apollo II v Bratislave hľadáme šikovného/nú kolegu/yňu, ktorý/á má chuť učiť sa novým veciam a ktorého/ej náplň bude pomáhať manažérom kliniky.

Ak sa rozhodneš pre našu kliniku, budeš spolupracovať v mladom tíme v nadštandardne vybavenej zubnej klinike.

Budeme radi, ak nám pošleš svoj životopis a obratom sa s Tebou spojíme.

Prácou na našej klinike získaš priateľské pracovné prostredie, v ktorom nájdeš okrem profesionálnych služieb aj zábavu a príjemnú atmosféru.

Pracovať budeš v modernom stomatologickom pracovisku vybavenom špičkovými prístrojmi.

Tešíme sa na Teba!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- profesionálne vystupovanie
- chuť vzdelávať sa
- proaktívny prístup
- spoľahlivosť a zodpovednosť

Sme moderná zubná klinika s vysokou úrovňou starostlivosti vďaka moderným technológiám a neustálemu vzdelávaniu nášho personálu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4491740  Dátum zverejnenia: 21.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac