Si milá a usmievavá zdravotná sestra/asistent? Rozširujeme tím a na našu stomatologickú kliniku hľadáme práve Teba!

ProSmile Clinic, s. r. o.

Miesto práce
Apollo Business Center II, Prievozská, Bratislava
Termín nástupu
presný termín Ti vieme prispôsobiť
1 300 - 1 700 EUR/mesiacMzda podľa skúseností, Koncoročné odmeny Možnosť kariérneho rastu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu zubnú kliniku s 9 ambulanciami nachádzajúcu sa v biznis centre Apollo II v Bratislave hľadáme usmievavú a milú sestričku, ktorá má chuť učiť sa novým veciam a empaticky komunikovať s našimi pacientmi.

Ak nemáš skúsenosti zo zubnej ambulancie, vôbec to nevadí.
Radi Ťa zaškolíme a pripravíme pre asistenciu zubnému lekárovi.

Ak sa rozhodneš pre našu kliniku, budeš spolupracovať v nadštandardne vybavenej zubnej klinike v tíme skúsených a príjemných sestričiek.
Spolu s lekárkou budeš mať na starosti pomoc pri zákrokoch a komunikáciu s pacientmi.

Budeme radi, ak nám pošleš svoj životopis a obratom sa s Tebou spojíme.

Prácou v našej ambulancii získaš priateľské pracovné prostredie, v ktorom nájdeš okrem profesionálnych služieb aj zábavu a príjemnú atmosféru.

Pracovať budeš v modernom stomatologickom pracovisku vybavenom špičkovými prístrojmi.

Tešíme sa na Teba!

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie pozostáva z 2 kôl.

V rámci prvého kola sa stretneš s manažérom kliniky.
Na druhom kole sa stretneš s lekárkou, s ktorou budeš spolupracovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- profesionálne vystupovanie
- príjemná komunikácia s pacientmi
- chuť vzdelávať sa
- proaktívny prístup
- spoľahlivosť a zodpovednosť

Sme moderná zubná klinika s vysokou úrovňou starostlivosti vďaka moderným technológiám a neustálemu vzdelávaniu nášho personálu.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3928546  Dátum zverejnenia: 25.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac