Advokát

Prosman a Pavlovič advokátska kancelária, s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 31, Trnava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

poskytovanie právneho poradenstva domácim a zahraničným klientom advokátskej kancelárie v oblasti obchodného, špedičného a správneho práva s miestom výkonu práce v Trnave, dozor mladších kolegov, účasť na rokovaniach, štandardná náplň práce asociovaného advokáta pre ostatných klientov advokátskej kancelárie

možnosť odborného rastu v špecifických odvetviach práva, prostredie renomovanej advokátskej kancelárie, motivačné finančné ohodnotenie

V prípade záujmu o inzerovanú pozíciu poprosíme zaslať štrukturovaný životopis na nižšie uvedenú kontaktnú e-mailovú adresu. Advokátska kancelária bude odpovedať výlučne vybraným uchádzačom

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.6.2020 (ostáva ešte 25 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2) alebo Nemecký jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

platná advokátska licencia, dynamická a proklientsky orientovaná osobnosť, spoľahlivosť, lojálnosť, kreativita, vôľa na sebe pracovať a vzdelávať sa, nevyhnutný aktívny prístup a záujem o prácu, skúsenosti s poskytovaním právnych služieb zahraničnej klientele výhodou

Spoločnosť Prosman a Pavlovič advokátska kancelária s.r.o. poskytuje svoje služby klientom v slovenskom, anglickom a nemeckom jazyku, a to najmä v oblasti obchodného, špedičného, správneho, daňového, colného, autorského a občianskeho práva. Spoločnosť pôsobí v Bratislave, Trnave, Banskej Bystrici a v Žiline.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Hlavná 31
917 01 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: JUDr. Tomáš Pavlovič
Tel.: +421908116232
E-mail: poslať životopis
ID: 3371537  Dátum zverejnenia: 22.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac