Servisný technik

PROSIV s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.10.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
800 € - 1200/mesiac €. Mzda je variabilná s možnosťou zvýšenia podľa pribúdajúcich skúseností a zručností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž a servis mechanických, hydraulických autoservisných zariadení
Práca je vhodná pre uchádzača, ktorý disponuje osvedčením o odbornej spôsobilosti na vykonávanie činnosti na technickom zariadení so stupňom odbornej spôsobilosti podľa §21 (min).
Zabezpečovanie komunikácie so zákazníkom.

flexibilný pracovný čas,
zamestnanecké zľavy,
auto aj na súkromné účely,
stravné lístky,
možnosť získania vyšších stupňov odbornej spôsobilosti podľa §22 a §23, §24 hradených podnikom.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

6.9.2018 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

manuálna zručnosť,
znalosť aspoň jedného cudzieho jazyka vítaná,
ochota vzdelávať sa,
svedomitosť,
spoľahlivosť.

Spoločnosť PROSIV s.r.o. vznikla v roku 2014 s cieľom ponúknuť našim zákazníkom služby v oblasti autoservisnej techniky. Zaoberáme sa montážou, servisom a revíziami zdvíhacích i pneuservisných zariadení v autoservise či pneuservise.

Naši servisní technici majú dlhodobé skúsenosti a prax s rôznymi typmi a značkami zdvíhacích zariadení. Za kvalitu našich služieb ručíme revíznymi správami, ktoré vykonáva náš revízny technik.

PROSIV s.r.o. montuje a servisuje zdvíhacie zariadenia pre väčšie i menšie spoločnosti na Slovensku, ktoré sa zaoberajú predajom garážovej techniky a náhradných dielov pre automobily.

Moravská 1871/15
952 01 Vráble

Kontakt

Kontaktná osoba: Juraj Ivančík
Tel.: +421907243648
E-mail: poslať životopis
ID: 3464527   Dátum zverejnenia: 6.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800 € - 1200/mesiac €. Mzda je variabilná s možnosťou zvýšenia podľa pribúdajúcich skúseností a zručností.