Servisný technik

PROSIV s.r.o.

Miesto práce
Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 300 EUR/mesiacmzda sa môže líšiť v závislosti od individuálnych schopností a skúseností uchádzača. + stravné lístky, zamestnanecké bonusy. Ponúkaný základný plat je minimálne od 1000 € + prémie, príplatky, dochádzkový bonus . Reálny príjem ako aj základný plat je v spoločnosti podstatne vyšší – bližšie informácie o platových podmienkach na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu servisnej spoločnosti PROSIV s.r.o. hľadáme nového kolegu, servisného technika, ktorého náplňou práce bude:
- vykonávanie servisnej činnosti a všetkých druhov opráv zdvíhacích zariadení vrátane prevencie
- montáž mechanických či hydraulických autoservisných zariadení
- starostlivosť o pridelené vozidlo - doplnenie automobilového vozidla náhradnými dielmi, materiálom potrebným pri servisných a montážnych prácach v teréne,
- zabezpečovanie komunikácie so zákazníkom - prevádzkovateľom zariadení.

Práca je vhodná pre uchádzača, ktorý disponuje osvedčením o odbornej spôsobilosti na vykonávanie činnosti na technickom zariadení so stupňom odbornej spôsobilosti podľa §21 (min).

- flexibilný pracovný čas,
- zamestnanecké zľavy,
- stravné lístky,
- možnosť získania vyšších stupňov odbornej spôsobilosti podľa §22 a §23, §24 hradených podnikom
- možnosť získať finančný bonus za odporúčanie uchádzača o zamestnanie
- nadštandardné ubytovanie v hoteloch v prípade pracovnej cesty na východ,
- osobnostné ohodnotenie
- dochádzkový bonus
- školenia u zahraničných dodávateľoch - Nemecko, Rakúsko, Taliansko
- teambuildingy, vianočné večierky...

Informácie o výberovom konaní

NÁSTUP MOŽNÝ IHNEĎ.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektromechanik, elektrotechnik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť,
samostatnosť,
manuálna zručnosť,
ochota vzdelávať sa,
komunikatívnosť,
svedomitosť,
spoľahlivosť,

Spoločnosť PROSIV s.r.o. vznikla v roku 2014 s cieľom ponúknuť našim zákazníkom služby v oblasti autoservisnej techniky. Zaoberáme sa predajom, montážou, servisom a revíziami zdvíhacích i pneuservisných zariadení v autoservise či pneuservise.

Naši servisní technici majú dlhodobé skúsenosti a prax s rôznymi typmi a značkami autoservisnej techniky. Za kvalitu našich služieb ručíme revíznymi správami, ktoré vykonávajú naši revízni technici.

PROSIV s.r.o. montuje a servisuje zdvíhacie zariadenia pre väčšie i menšie spoločnosti na Slovensku, ktoré sa zaoberajú predajom garážovej techniky a náhradných dielov pre automobily.
ID: 3464527  Dátum zverejnenia: 12.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac