Можливість для людей з України

Senior Backend Developer

PROSIGHT Slovensko a.s.

Miesto práce
Košice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
3.500 € - 4.000 € mesačne. Suma pri živnosti na základe skúseností uchádzača s možnosťou pracovať aj na TPP.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do interného vývojového tímu hľadáme na dlhodobú spoluprácu Senior Backend Developera, ktorý má skúsenosti s vývojom webových aplikácií v PHP frameworku (ideálne Laraveli) alebo Node.js. Vytvárame fintech / insurtech nástroje novej generácie.

Our stack consists of the following technologies:

Infrastructure - AWS cloud based on ECS Fargates, our internal team created IaC (Infrastructure as code) solution to automatically build and deploy our cloud stack. We use CDK for .NET to define PROSIGHT cloud infrastructure, Cognito for user authorization, s3 for storing and accessing objects, Parameter Store to enhance security and much more.

Frontend - We use React (Javascript framework) to ensure our customers have first-class user experience when using our software products.

Backend - Series of separate platform and application specific microservices written in PHP (Laravel framework). We have many new projects in pipeline, that's why Node.js is an alternative to existing PHP framework

API specification - Before writing a single line of code you are provided with API specification written in Swagger.

Versioning - We use Bitbucket and follow GitFlow workflow.

Agile - We deliver solutions bi-weekly, follow Scrum principles and use Jira and Confluence.

Design - We use Figma to create the design and integrate Figma files with Jira tasks.

Testing - We use Robot Framework for test automation.

When creating solutions we follow these principles:

SSOT (Single source of truth) - We pick resources that are shared across multiple apllications and create platform services to remove synchronization problems (e.g. the same identity with various emails, phone numbers across our ecosystem).

DRY (Do not repeat yourself) - Every piece of knowledge must have a single, unambiguous, authoritative representation within a system.

KISS (Keep it simple, stupid) - Break down the problem into small enough or understandable enough pieces, solve the problem and then code it, not the other way around.

Flexibilný pracovný čas.
Možnosť využívať pravidelný home office.
Zaujímavá práca s možnosťou vlastného rozvoja.
Priamy kontakt s používateľmi aplikácií, na ktorých pracuješ.
Práca v mladom kolektíve rýchle sa rozvíjajúcej spoločnosti.
Firemné akcie, príjemné pracovné prostredie, možnosť profesného rastu.
Multisport karta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
Node.js - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Hľadáme PHP alebo Node.js developera. Znalosť oboch jazykov je výhodou.

Počet rokov praxe

3

Tímový hráč
Proaktívny spôsob práce
Samostatnosť a zodpovednosť
Analytické myslenie

PROSIGHT Slovensko je jedna z najrýchlejšie rastúcich spoločností v oblasti finančného sprostredkovania. Pôsobíme na finančnom trhu s víziou stať sa najrešpektovanejšou firmou v oblasti diagnostiky, navrhovania a realizácie riešení pre všetky životné situácie našich klientov vo svete financií. Chceme vrátiť dôveru a rešpekt poslaniu finančného sprostredkovateľa.

PROSIGHT Slovensko patrí s počtom viac ako 500 profesionálov v obchodnom tíme a obratom 16 mil. eur medzi významné spoločnosti v oblasti finančného sprostredkovania.

WEB:
www.prosight.sk
narovinu.online
FB:
PROSIGHT Slovensko
Na rovinu

Staň sa aj Ty súčasťou nášho tímu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4549924  Dátum zverejnenia: 30.10.2023