Можливість для людей з України

Senior PHP (Laravel) Developer

PROSIGHT Slovensko a.s.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
3.500 € - 4.000 € mesačne. Suma pri živnosti na základe skúseností uchádzača s možnosťou pracovať aj na TPP.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do interného vývojového tímu hľadáme na dlhodobú spoluprácu Senior Laravel Developera, ktorý má skúseností s vývojom rozsiahlych webových aplikácií v Laraveli.

Tvojou hlavnou úlohou bude návrh a implementácia APIs a platformových služieb používaných naprieč firemným ekosystémom.

Vytvárame fintech / insurtech nástroje novej generácie. Appky deployujeme automatizovane do AWS cloudu, na verzionovanie používame BitBucket, dodržujeme Gitflow workflow.

Riešenia vyvíjame na báze dvojtýždňových šprintov a princípov Scrum frameworku.

Skúsenosti s AWS cloudom sú výhodou.

Flexibilný pracovný čas.
Možnosť využívať pravidelný home office.
Zaujímavá práca s možnosťou vlastného rozvoja.
Priamy kontakt s používateľmi aplikácií, na ktorých pracuješ.
Práca v mladom kolektíve rýchle sa rozvíjajúcej spoločnosti.
Firemné akcie, príjemné pracovné prostredie, možnosť profesionálneho rastu.
Multisport karta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

PHP - Expert
Laravel (PHP framework) - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Tímový hráč
Proaktívny spôsob práce
Samostatnosť a zodpovednosť
Analytické myslenie

PROSIGHT Slovensko je jedna z najrýchlejšie rastúcich spoločností v oblasti finančného sprostredkovania. Pôsobíme na finančnom trhu s víziou stať sa najrešpektovanejšou firmou v oblasti diagnostiky, navrhovania a realizácie riešení pre všetky životné situácie našich klientov vo svete financií. Chceme vrátiť dôveru a rešpekt poslaniu finančného sprostredkovateľa.

PROSIGHT Slovensko patrí s počtom viac ako 500 profesionálov v obchodnom tíme a obratom 16 mil. eur medzi významné spoločnosti v oblasti finančného sprostredkovania.

WEB:
www.prosight.sk
narovinu.online
FB:
PROSIGHT Slovensko
Na rovinu

Staň sa aj Ty súčasťou nášho tímu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4312498  Dátum zverejnenia: 25.4.2022