Key account manager

PROSAM, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
1 700 - 2 700 EUR/mesiaczákladná zložka + mesačné bonusy a odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť Prosam, líder na trhu v oblasti marketingu mladých rodín, hľadá KEY ACCOUNT MANAŽÉRA na posilnenie svojich aktivít.

Ako Key Account Manager ste zodpovedný za akvizíciu klientov, ďalší rast a rozvoj našich zákazníkov v rôznych sektoroch. Vašou úlohou je realizovať expanziu existujúcich zákazníkov a rozvíjať nové vzťahy so zákazníkmi. Vašimi kontaktmi sú marketingoví manažéri, brand manažéri, CRM manažéri a agentúry. Radíte a inšpirujete ich pri budovaní úspešných komunikačných kampaní. Na základe ich potrieb navrhujete návrhy dlhodobej spolupráce: sampling, prenájom dát, digitálne balíčky, reklamy,... Ste veľmi perspektívny a dokážete vyvíjať globálne marketingové riešenia. Radi vyjednávate, dokážete nadchnúť a presvedčiť ľudí a svojim zákazníkom zaručíte kvalitné kampane a efektívne výsledky. Ako úspešný uchádzač ste silne motivovaný na dosiahnutie stanoveného plánu, tímový hráč a organizovaný v rámci svojho času. Dokážete pracovať s reportami a koordinovať ich s jednotlivými projekt manažérmi.

Ponúkame Vám ambicióznu prácu v rámci poprednej stabilnej nadnárodnej marketingovej spoločnosti pôsobiacej na slovenskom a českom trhu viac ako 30 rokov. Poskytujeme atraktívne platové ohodnotenie vrátane pravidelných mesačných bonusov, možnosti sebavzdelávania a osobného rastu, použitie auta na služobné účely, notebook, firemné akcie a teambuildingy, 5 týždňov dovolenky. U nás dostanete možnosť rozšíriť si svoje obzory aj v medzinárodných projektoch (Francúzsko, Belgicko, Poľsko, ČR, Maďarsko..).

Ak spĺňate naše požiadavky, pošlite prosím CV aj s motivačným listom na emailovú adresu [email protected]. Pozícia je voľná ihneď a výberové konanie bude ukončené nájdením úspešného uchádzača.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod/marketing

Počet rokov praxe

5

Hovoríte plynule anglicky/francúzsky, máte vysokoškolské vzdelanie a bohaté pracovné skúsenosti s  predajom riešení v digitálnej, dátovej, mediálne alebo marketingovo orientovanej spoločnosti.
Ste zdravo sebavedomý, orientovaný na výsledky a Vašou silnou stránkou je profesionálne vystupovanie, výborná komunikácia a schopnosť vyjednávania aj v stresových situáciách. Skúsenosti s mediálnymi agentúrami sú výhodou. Máte pro-zákaznícky prístup, ste dynamický, kreatívny, máte strategické a analytické myslenie, ste flexibilný, samostatný a podnikavý. Ste tímový hráč a na kolegov pôsobíte pozitívne a asertívne.

Ste zodpovedný, spoľahlivý a dobre organizovaný.

Spoločnosť Prosam spol. s r.o. komunikuje pod značkou Happy Baby a je špecializovaný poskytovateľ marketingových služieb zameraný na mladé rodiny vyše viac ako 30 rokov. Spoločnosť poskytuje svojim zákazníkom (FMCG, služby, banky, poistenie, auto a pod.) priamy prístup k strategickej cieľovej skupine mladých rodín s deťmi prostredníctvom offline a online komunikačných nástrojov. Spoločnosť je jednou z 5 sesterských spoločností patriacich pod holding Family Service Int.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 4788366  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac