HR Koordinátor Malacky

PRORSUM, spol.s r.o.

Miesto práce
Malacky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac13. a 14. plat, stravné lístky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme novú posilu na pozíciu koordinátora. Práca je vhodná pre človeka s charakterom dynamickej a komunikatívnej osoby, dostatočne flexibilnej a samostatnej so schopnosťou organizovať svoju pracovnú činnosť. Ak máš záujem realizovať sa v tejto oblasti, určite čítaj ďalej.
Náplň práce:
- denná komunikácia so zamestnancami našej personálnej agentúry,
- kompletná starostlivosť o zamestnancov (do 200 ľudí),
- kontrola dochádzky zamestnancov a jej následné spracovanie pre mzdové oddelenie, príprava podkladov pre mzdové oddelenie,
- spolupráca s personálnym oddelením jednotlivých pridelených prevádzok a hlásenie nových požiadaviek na zamestnancov personálnemu konzultantovi našej spoločnosti,
- aktívne riešenie vzniknutých situácii na projektoch, riešenie sťažností, škodových udalostí, zmena legislatívy, zmeny v dokumentácii, evidencia dovoleniek a paragrafov,
- starostlivosť o pridelených zamestnancov na projekte: zabezpečenie stravovania (stravné lístky), dopravy, lekárskych prehliadok,
- evidencia pracovného oblečenia,
- vydávanie hotovostných záloh,
- koordinácia výberových konaní na pridelenej prevádzke,
- iné úlohy podľa pokynov nadriadeného.

- motivujúce platové ohodnotenie, stravné lístky, 13. a 14. plat,
- firemný automobil, telefón, notebook,
- práca v príjemnom, dynamickom a mladom tíme,
- zmluva na plný úväzok na dobu neurčitú,
- miesto výkonu práce Malacky.

Ak Vás táto ponuka zaujala a spĺňate stanovené podmienky, prosím zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu: [email protected] (do predmetu uveďte názov pozície)

Do e-mailu prosím vložte tento súhlas so spracovaním osobných údajov:
V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste spoločnosťou Prorsum s.r.o., Hollého 23, 901 01 Malacky. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov, ktorý je možné kedykoľvek písomne odvolať. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne na štatistické účely. Mám právo na opravu nesprávnych, neúplných, neaktuálnych osobných údajov a ďalšie práva uvedené v § 28 cit. zákona.

ĎAKUJEME VŠETKÝM UCHÁDZAČOM ZA PREJAVENÝ ZÁUJEM, KONTAKTOVAŤ BUDEME LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Spoločnosť PRORSUM pôsobí v oblasti personalistiky a ľudských zdrojov. Svojim klientom poskytujeme komplexné personálne služby s cieľom dosiahnuť spokojnosť na strane klienta aj na strane uchádzačov o zamestnanie. Našou snahou je nájsť vhodných kandidátov a nájsť im čo možno najvhodnejšie pracovné pozície a tým docieliť zníženie fluktuácie a zvýšenie pracovnej efektivity u našich klientov. Mladá a dynamická personálna spoločnosť PRORSUM vyniká výbornou znalosťou domáceho trhu. Vďaka nášmu individuálnemu prístupu ku klientom a kandidátom o zamestnanie dokážeme pružne reagovať aj na náročné požiadavky našich klientov na celom území Slovenskej republiky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

- stredoškolské s maturitou,
- vodičský preukaz B - aktívny vodič,
- predchádzajúca prax na podobnej pozícii výhodou,
- aktívna práca v programe Excel,
- orientácia na cieľ a výkon,
- pracovné nasadenie,
- komunikačné schopnosti,
- schopnosť zvládať stres,
- silné organizačné zručnosti,
- samostatnosť, určenie si denných priorít,
- hľadáme empatického, asertívneho a komunikatívneho človeka.

Personálna agentúra

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Daniela Slovikova
Tel.: +421902918365
E-mail: poslať životopis
ID: 4627925  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac