Reagujte bez životopisu

Operátor v strojárenskej výrobe - Malacky - zabezpečené ubytovanie a doprava - nástup ihneď

PRORSUM, spol.s r.o.

Miesto práce
Malacky
807 EUR/mesiacnavýšenie po 3 mes. na 838 brutto + prémie za výkon cca 150 eur + príplatok za dochádzku 50 eur + príplatky nočná, poobedná, víkend, sviatok + stravné lístky 5,10 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha strojov na zvarovni/lisovni/laseroch
- vkladanie kovových dielov do robotickej zváracej bunky
- obsluha výrobnej stanice, pracovník opakovane zakladá vstupné diely do stanice a odoberá hotové/rozpracované diely zo stanice na základe stanoveného pracovného postupu
- vizuálna kontrola zvarových spojov - odhalenie nezhodných dielov
- práca na 8 hodinové zmeny - v trojzmennej prevádzke - víkend voľný (ranná, nočná, poobedná)

Stačí prezvoniť na tel. č. 0914 350 301 a my sa Vám ozveme späť.

- motivačné platové podmienky - od 1100 € brutto = 807 brutto, navýšenie po 3 mes. na 838 brutto + prémie za výkon cca 150 eur + príplatok za dochádzku 50 eur + príplatky za nočnú prácu 1,432 eur/hod., za prácu v sobotu 1,79 eur/hod, za prácu v nedeľu 3,58 eur/hod, príplatky poobedná, práca cez sviatok 150 % + stravné lístky 5,10 eur
- príspevok na ubytovanie 100 Eur brutto alebo možnosť ubytovania
- zmenové príplatky nad rámec Zákonníka práce
- preplácanie všetkých nadčasov v danom mesiaci (cez víkend a počas nočných zmien so zvýšeným príplatkom)
- zamestnanecká doprava:
- zo smeru Skalica - Vrádište - Holíč - Kopčany - Gbely - Adamov - Brodské - Kúty
- zo smeru Senica - Jablonica - Cerová - Prievaly - Plav. Peter - Plav. Mikuláš - Plav. Podhradie - Sološnica - Rohožník - Kuchyňa - Pernek
- zo smeru Borský Sv. Jur - Sekule - Moravský Sv. Ján - Závod - Veľké Leváre - Malé Leváre - Gajary - Kostolište - Malacky
- zo smeru Štefanov - Šaštín Stráže - Borský Mikuláš - Bílkove Humence - Lakšárska Nová Ves - Studienka - Malacky

Kontaktovať nás môžete na tel. čísle - 0914 350 301, prípadne môžete zaslať na toto číslo SMS s Vaším telefónnym číslom a my sa Vám ozveme späť.

Do e-mailu prosím vložte aj tento súhlas so spracovaním osobných údajov:
V zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste spoločnosti spoločnosti Prorsum, s.r.o., Hollého 23, Malacky. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnania a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov, ktorý je možné kedykoľvek písomne odvolať. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne na štatistické účely. Mám právo na opravu nesprávnych, neúplných, neaktuálnych osobných údajov a ďalšie práva uvedené v § 22 cit. zákona.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s obsluhou výrobných strojov výhodou
- ochota pracovať vo viac-zmennej prevádzke (v trojzmennej a štvorzmennej prevádzke)
- pracovitosť a zodpovedný prístup práci
- manuálna zručnosť a fyzická zdatnosť

Pre nášho klienta pôsobiaceho v oblasti zubnej techniky hľadáme vhodného kandidáta.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4501432  Dátum zverejnenia: 16.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 807 EUR/mesiac