Kuriér v Bratislave - až 2 000€/mesiac! Týždenná výplata

PROROZVOZ DELIVERY SK s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

HĽADÁME KURIÉROV! Pridaj sa k nám do dynamickej spoločnosti a zažeň hlad neustále sa zvyšujúcemu počtu našich zákazníkov.
Získaš super prácu, dobré finančné ohodnotenie a hlavne sa nebudeš nudiť.

Ako kuriér spoznáš najrôznejšie reštaurácie v Bratislave a budeš doručovať ľuďom objednávky podľa ich prianí. Na rozvoz si môžeš vziať svoje vlastné auto, bicykel , skúter, alebo ti za poplatok môžeme zapožičať skúter alebo auto, a to aj na súkromné účely! Zaplatíme Ti za každú objednávku, ktorú vyzdvihneš v reštaurácii a taktiež za každý kilometer, ktorý prejdeš do reštaurácie aj k zákazníkovi! Záleží len na Tebe, ako budeš pracovať, zmeny si totiž plánuješ sám!

Ak Ťa akákoľvek verzia zaujala, tak sa nám ozvi a určite sa dohodneme na spolupráci!

- Preplatenie každého najazdeného kilometra!

- Týždenné vyplácanie

- Auto pre pracovné aj súkromné učely už od 16,66€/deň!

- Skúter pre pracovné aj súkromné učely už od 11,66€/deň!

- Sprepitné

- Flexibilná pracovná doba, možnosť pracovať od PO ~ Ne

- Práca na živnosť ( pomôžeme so založením a pod.)

- Zaškolenie

- Firemnú uniformu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Vodičský preukaz sk. B
- Živnostenský list

Same day delivery.

Kontakt

Kontaktná osoba: Roman Smeja
E-mail: poslať životopis
ID: 4810995  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac