Reagujte bez životopisu

Kuriér - Výplata každý deň, až 2 000€/mesiac Košice

PROROZVOZ DELIVERY SK s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

HĽADÁME KURIÉROV! Pridaj sa k nám do dynamickej spoločnosti a zažeň hlad neustále sa zvyšujúcemu počtu našich zákazníkov.
Získaš super prácu, dobré finančné ohodnotenie a hlavne sa nebudeš nudiť.

Ako kuriér spoznáš najrôznejšie reštaurácie v Košiciach a budeš doručovať ľuďom objednávky podľa ich prianí. Na rozvoz si môžeš vziať svoje vlastné auto, bicykel , skúter, alebo ti za poplatok môžeme zapožičať skúter alebo auto, a to aj na súkromné účely! Zaplatíme Ti za každú objednávku, ktorú vyzdvihneš v reštaurácii a taktiež za každý kilometer, ktorý prejdeš do reštaurácie aj k zákazníkovi! Záleží len na Tebe, ako budeš pracovať, zmeny si totiž plánuješ sám! Navyše na výplatu nemusíš čakať, pretože ti ju môžeme dať KAŽDÝ DEŇ!

Ak Ťa akákoľvek verzia zaujala, tak sa nám ozvi a určite sa dohodneme na spolupráci!

- Preplatenie každého najazdeného kilometra!
- Auto pre pracovné aj súkromné učely už od 16,66€/deň!
- Skúter pre pracovné aj súkromné učely už od 11,66€/deň!
- Sprepitné
- Flexibilné plánovanie zmien
- Zmeny v dĺžke 3 – 12 hodín od Po-Ne
- Práca na živnosť ( pomôžeme so založením a pod.)
- Zaškolenie
- Firemnú uniformu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Vodičský preukaz sk. B
- Živnostenský list

Same day delivery.
ID: 4781903  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac