Senior projektant – architekt, HIP

ProRevit s.r.o.

Miesto práce
Klincová 37, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
08.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou v závislosti od skúseností a pracovnej pozície

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné projektovanie
- vedenie a riadenie samostatného projektu v spolupráci s tímom
- vedenie technických rokovaní
- projekcia veľkých projektov aj rodinných domov od štúdie až po realizačný projekt
- koordinovanie profesií
- realizácia podľa platných právnych predpisov a noriem
- zodpovednosť za kvalitu realizácie projektov
- zodpovednosť za realizáciu podľa investorom odsúhlasených podkladov a dohodnutých podmienok
- zodpovednosť za realizáciu v súlade s rozhodnutiami verejnoprávnych orgánov
- autorský a technický dozor projektanta na projektoch

- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej projekčnej spoločnosti
- možnosť vzdelávania sa v tvorbe stavieb metodikou BIM
- práca na veľkých a zaujímavých projektoch
- príjemné a bezkonfliktné pracovné prostredie v mladom kolektíve
- možnosť rýchleho finančného rastu a motivujúce odmeňovanie
- osobný postup a rast v odbornom aj kariérnom živote
- široké možnosti zvyšovania kvalifikácie
- flexibilná pracovná doba
- zvyšovanie kompetencií
- veľká miera samostatnosti
- ohodnotenie výsledkov práce naviac
- možnosť sebarealizácie
- účasť na odborných podujatiach

V prípade záujmu o nami inzerovanú pozíciu nám prosím zašlite Váš životopis na e-mail: kariera@prorevit.sk

V e-maile prosím v krátkosti uveďte prečo sa o danú pozíciu uchádzate a prečo by ste práve Vy mali byť vhodným kandidátom na obsadzovanú pozíciu,

Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu. Zároveň ďakujeme za Váš prejavený záujem o danú pracovnú pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2018 (ostáva ešte 49 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebné, Architektonické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- skúsenosti v oblasti pozemných stavieb
- schopnosť riešiť stavebné detaily
- technické myslenie
- praktický prístup
- kreatívny prístup k práci
- schopnosť samostatne riešiť problémy
- zodpovedný prístup k práci
- aktívne samoštúdium a ochota na sebe pracovať

Sme spoločnosť zaoberajúca sa BIM manažmentom a projekčnou činnosťou metodikou BIM.
Predmetom činnosti našej spoločnosti je spracovanie komplexných, prevažne stredne veľkých a veľkých investičných projektov, alebo ich častí metodikou BIM.
Súčasne sa venujeme aj službe BIM manažmentu, ktorú poskytujeme nielen architektonickým a projekčným kanceláriám, ale aj kanceláriám TZB, statiky, developerom, prípadne aj iným stranám zúčastneným na projekte.
Túto metodiku projektovania využívame už viac ako 5 rokov a máme skúsenosti s projektami a využívaním BIM aj na veľkých zahraničných projektoch.

Klincová 37
821 08 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Miroslav Šustek
Tel.: 911551255
E-mail: poslať životopis
ID: 3258868   Dátum zverejnenia: 1.12.2017