Logo PRORECO s.r.o.

Operátor stavebnej mechanizácie

PRORECO s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Maďarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď, prípadne dohodou
982 - 2 000 EUR/mesiacbrutto mzda 730,- eur + odmena na základe výkonu a počtu odpracovaných hodín

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Obsluhuješ stavebné stroje
  • Podieľaš sa na príprave a realizácii stavebných prác (napr. zrovnávanie betónu)
  • Zodpovedáš za údržbu a starostlivosť o pridelené stroje a zariadenia, vedieš evidenciu o prevádzke strojov
  • Dodržiavaš bezpečnostné predpisy a informuješ o prípadných poruchách, vykonávaš bežné opravy a údržbu
  • Dodržiavaš pokyny nadriadeného a spolupracuješ s ostatnými členmi tímu

  • Získanie stabilného zamestnania s možnosťou dlhodobého pôsobenia v renomovanej spoločnosti, ktorá je lídrom na trhu
  • Možnosť zlepšiť svoje zručnosti a získavať nové skúsenosti v oblasti stavebnej mechanizácie
  • Tímová spolupráca, práca na zaujímavých projektoch
  • Práca na moderných strojoch
  • Dobré pracovné podmienky, rovnako aj systém odmeňovania za dosiahnuté výsledky

Ak ťa zaujíma práca na stavbe a máš kladný vzťah k strojom, rád cestuješ a spoznávaš nové veci, radi ťa privítame v našom kolektíve. Sme spoločnosť, ktorá disponuje najmodernejšími technológiami v oblasti realizácie priemyselných podláh, a preto sme lídrom na Slovensku v tejto oblasti. Neváhaj a pošli svoj životopis na mail [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebné, technické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

  • Máš platný preukaz na obsluhu stavebných strojov
  • Máš kladný vzťah k strojom a práci na stavbe
  • Si spoľahlivý a zodpovedný
  • Máš technické myslenie a záujem o stavebníctvo
  • Si flexibilný a ochotný cestovať aj mimo Slovenska, v závislosti od miesta projektu

Spoločnosť PRORECO je slovenská firma, ktorá bola založená v roku 1999. Základnou filozofiou firmy je dodávať priemyselné podlahy komplexne - od návrhu vhodnej technológie cez realizáciu, až po zabezpečenie servisu používaných podláh. Našimi zákazníkmi sú najmä spoločnosti z automobilového priemyslu, logistiky, výrobné závody, firmy potravinárskeho priemyslu a mnoho ďalších. Pre viac informácií https:// www.proreco.sk, facebook - Proreco - priemyselné podlahy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Miriam Chmelinová
Tel.: +421910848111
E-mail: poslať životopis
ID: 4812744  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 982 EUR/mesiac