Logo PRORECO s.r.o.

Stavebný technik

PRORECO s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 098 - 2 400 EUR/mesiac730,- brutto/mesiac + výkonnostná odmena zo stavby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obhliadka stavby
- príprava materiálovo-technického zabezpečenia stavby
- koordinácia a riadenie prác na stavbe
- vedenie stavebného denníka
- príprava podkladov na fakturáciu za vykonané práce
- komunikácia so subdodávateľmi a objednávateľom stavby

- zázemie modernej, stabilnej a prosperujúcej spoločnosti, ktorá je lídrom na trhu a pracuje s najmodernejšími technológiami vo svojom odvetví
- dobré pracovné prostredie, tímová spolupráca, práca na zaujímavých projektoch
- motivačný systém odmeňovania za dosiahnuté výsledky
- možnosť profesionálneho a osobnostného rastu
- firemný mobil, po zaškolení firemné vozidlo

Výkon tejto pracovnej pozície je pomerne náročný. Stavebný technik musí mať okrem odborných znalostí v danom odvetví aj dobré komunikačné, organizačné a koordinačné schopnosti. Preto ak máte záujem podieľať sa na realizácii rôznorodých projektov a nebojíte sa výziev, ktoré práca v tomto odvetví prináša, nájdete u nás možnosť uplatniť sa. Tešíme sa na Vaše CV, ktoré zasielajte na mail [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebné, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobré komunikačné a organizačné schopnosti
- technické myslenie, dôslednosť, spoľahlivosť
- vysoké pracovné nasadenie, ochota cestovať aj mimo Slovenska, v závislosti od projektu
- skúsenosť s riadením ľudí veľkou výhodou
- prax v oblasti realizácie betónových, príp. liatych podláh
výhodou
- ovládanie anglického alebo nemeckého jazyka veľkou výhodou.

Spoločnosť PRORECO je slovenská firma, ktorá bola založená v roku 1999. Základnou filozofiou firmy je dodávať priemyselné podlahy komplexne - od návrhu vhodnej technológie cez realizáciu, až po zabezpečenie servisu používaných podláh. Našimi zákazníkmi sú najmä spoločnosti z automobilového priemyslu, logistiky, výrobné závody, firmy potravinárskeho priemyslu a mnoho ďalších. Pre viac informácií https:// www.proreco.sk, facebook - Proreco - priemyselné podlahy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Miriam Chmelinová
Tel.: +421910848111
E-mail: poslať životopis
ID: 4598172  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 098 EUR/mesiac