Skladník/Predajca závlahových systémov a záhradníckych potrieb Nitra

ProRain spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislavská, Nitra-Mlynárce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu kolegu, skladníka a neskôr budeme radi ak sa posunie aj na odborného predajcu. Náš nový kolega sa neštíti manuálnej práce v sklade s krabicami, hadicami, vrecami a inými materiálmi. Popritom si vie spracovávať aj jednoduché výdajky a príjemky, prebrať tovar, komunikovať so zákazníkmi a dodávateľmi.Práca aj na VZV. Školenie na VZV by sme preplatili.
Možno má aj vodičský preukaz, avšak šoférovanie nie je nutnosťou.

Práca vhodná aj pre absolventov. Zaučíme si ťa.
Práca len cez pracovné dni. Naša Top sezóna je marec-jún, čiže viac-týždňové dovolenky počas leta nie sú problém. Počas vianočných sviatkov sme doma viac ako 3 týždne.
Nápoje káva, čaj zdarma.
Firemné vzdelávanie, teambuildingy, lyžovačky.
Táto práca nie je rutinná ani monotónna. Veselý, mladý kolektív.
Nástupný plat 900 euro, ďalej dohodou podľa znalostí a skúseností.

Aj keď primárne fungujeme na čiarových kódoch, PLU, so zaškolením a zapracovaním pomôžeme. Naša spoločnosť robí ročne x-školení pre našich odberateľov, ktoré absolvujú aj naši noví kolegovia. Naviac nikdy nie je na prevádzke nikto sám, v sklade a kancelárii je množstvo iných kolegov , ktorí ti pomôžu dostať sa do obrazu. Práca iba v pracovné dni a cca 8 -10 sobotňajších dopoludní za rok, na jednu smenu, cez vianočné sviatky sme komplet mesiac doma a užívame zimu.
Inzerát je platný do zmazania, netreba si telefonicky overovať. Ozveme sa prednostne uchádzačom, ktorých životopis nás zaujme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame osobné nadšenie, zápal pre vec, zmysel pre poctivú prácu a zodpovednosť.

Hlavnou činnosťou spoločnosti ProRain, s. r. o. je veľkoobchodný predaj a distribúcia závlahových systémov, čerpacej techniky, záhradníckych potrieb a jazierkovej techniky v rámci celej SR. Máme dve prevádzky. Prevádzka v Bratislave funguje ako hlavný sklad a prevádzka v Nitre zároveň aj ako záhradné centrum.
Naša spoločnosť je slovenským distribútorom celosvetovo najväčšieho výrobcu zavlažovacích komponentov americkej spoločnosti Rain Bird. Aj vďaka tejto spolupráci sme dnes lídrom vo svojej oblasti, v ktorej aktívne formou pomoci a podpory našim partnerom – odberateľom, architektom, projektantom, či developerom, pracujeme na tých najväčších a najrenomovanejších projektoch v rámci celého Slovenska. Pozícia lídra nám prináleží najmä vďaka nášmu teamu, ktorý sa od počiatku spoločnosti každoročne školí v zahraničí. Takto získavame skúsenosti a znalosti na prácach či školeniach nielen na Slovensku, ale aj v USA, Nemecku, Francúzku, Poľsku, Českej republike, Chorvátsku, Švédsku a iných.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3570700  Dátum zverejnenia: 8.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac