Odborný predajca závlah a záhradníckých potrieb v BA a predajca rastlín v NR

ProRain s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Nitra
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových kolegov na posilnenie podpory predaja na prevádzky v Nitre aj v Bratislave. Nových kolegov si radi sami zaučíme, zo začiatku nám budú pomáhať na predajniach pri predaji nami ponúkaných produktov, absolvujú s nami viacero školení doma i v zahraničí, naučia sa poskytovať odborné poradenstvo, či navrhovať závlahový systém. V záhradnom centre v Nitre potrebujeme naviac milovníka/čku rastlín, ktorý by rád pomáhal so starostlivosťou a predajom rastlín.
Neskôr, avšak podľa našich odhadov minimálne po roku, a po vzájomnej dohode, ak sa stane z nového kolegu/kolegyne samostatný obchodný zástupca budeme len veľmi radi.

Práca v mladom a energickom kolektíve, v poprednej spoločnosti na trhu zavlažovacích systémov v SR, pravidelné školenia doma i v zahraničí, ubytovanie v Bratislave na firemnom dome, zaujímavé platové ohodnotenie
V prípade postupu na obchodného zástupcu naviac i možnosť flexibilnej pracovnej doby, možnosť využívať auto i na súkromné účely

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Krajinné inžinierstvo, Záhradníctvo

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hlavnou činnosťou spoločnosti ProRain, s. r. o. je veľkoobchodný predaj a distribúcia závlahových systémov, čerpacej techniky, záhradníckych potrieb a jazierkovej techniky a to v rámci celej SR.Máme v dve prevádzky. Prevádzka v Bratislave funguje ako hlavný sklad a prevádzka v Nitre zároveň aj ako záhradné centrum.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Hlavná 35
925 23 Hrubá Borša

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martin Halmo
Tel.: 0911744714
E-mail: poslať životopis
ID: 3275485   Dátum zverejnenia: 1.1.2018