Predajca rastlín v NR, servisný technik, obchodný zástupca

ProRain spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava, okres Nitra
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť ProRain hľadá nových kolegov na posilnenie podpory predaja závlahových systémov a záhradníckeho sortimentu.

Predajca v záhradnom centre v Nitre:
Do záhradného centra v Nitre hľadáme záhradníčku/záhradníka, ktorý by rád pomáhal so starostlivosťou a predajom rastlín. Požadujeme znalosti z oblasti záhradníctva, príjemné vystupovanie, zodpovednosť, samostatnosť. Výhodou je prax alebo vyštudovaný odbor Záhradníctvo alebo Záhradná a krajinná architektúra.

Obchodný zástupca - predajca pre závlahový a záhradnícky sortiment:
Hľadáme samostatného obchodného zástupcu, ktorého náplňou práce bude počas mimosezóny cca od októbra do marca - práca v rámci celej SR - obchádzanie existujúcich zákazníkov, získavanie nových zákazníkov, pomoc pri organizovaní školení. Počas sezóny cca od marca do októbra - práca primárne na pobočke v Nitre alebo v Bratislave - aktívna spoluúčasť pri vybavovaní dopytov našich zákazníkov, vytváranie cenových ponúk, pomoc pri riešení reklamácii a podobne.
Podmienkou je prax a znalosti v danej oblasti.

Servisný technik závlahových systémov a čerpacej techniky:
Hľadáme samostatného servisného technika, ktorého náplňou práce bude poskytovať servisné a montážne práce na závlahových systémoch rôznych veľkostí od záhrad po golfové ihriská. Od uchádzača očakávame schopnosť praktického zaškolenia veľkoobchodných odberateľov pri inštaláciách, vedenie denníka montážnych listov a výjazdov. Taktiež hovorená i elektronická komunikácia a poskytovanie poradenstva odberateľom. Miesto práce je primárne Bratislava, Nitra a celá SR. Zabezpečujeme ubytovanie v BA aj na servisných výjazdoch. Podmienkou je prax a znalosti v danej oblasti.

Práca v mladom a energickom kolektíve, v poprednej spoločnosti na trhu zavlažovacích systémov v SR, pravidelné školenia doma i v zahraničí, ubytovanie v Bratislave na firemnom dome, zaujímavé platové ohodnotenie
V prípade obchodného zástupcu naviac i možnosť flexibilnej pracovnej doby, možnosť využívať auto i na súkromné účely.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Krajinné inžinierstvo, Záhradníctvo

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

znalosť záhradníckych a závlahárskych materiálov a postupov

Hlavnou činnosťou spoločnosti ProRain, s. r. o. je veľkoobchodný predaj a distribúcia závlahových systémov, čerpacej techniky, záhradníckych potrieb a jazierkovej techniky v rámci celej SR. Máme dve prevádzky. Prevádzka v Bratislave funguje ako hlavný sklad a prevádzka v Nitre zároveň aj ako záhradné centrum.
Naša spoločnosť je slovenským distribútorom celosvetovo najväčšieho výrobcu zavlažovacích komponentov americkej spoločnosti Rain Bird. Aj vďaka tejto spolupráci sme dnes lídrom vo svojej oblasti, v ktorej aktívne formou pomoci a podpory našim partnerom – odberateľom, architektom, projektantom, či developerom, pracujeme na tých najväčších a najrenomovanejších projektoch v rámci celého Slovenska. Pozícia lídra nám prináleží najmä vďaka nášmu teamu, ktorý sa od počiatku spoločnosti každoročne školí v zahraničí. Takto získavame skúsenosti a znalosti na prácach či školeniach nielen na Slovensku, ale aj v USA, Nemecku, Francúzku, Poľsku, Českej republike, Chorvátsku, Švédsku a iných.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3275485  Dátum zverejnenia: 5.2.2018