Sales manager in advertisement agency/printhouse

ProPrint - UAB "SIRMA"

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.10.2017
Mzdové podmienky (brutto)
700-1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme manažéra predaja / riaditeľa novej reklamnej agentúry (malá tlačiareň) v Bratislave. Požadujeme energickú zodpovednú osobu, ktorá sa rýchlo učí a vedela by pomôcť pri začiatku podnikania spoločnosti na Slovensku.
Požiadavky:
Vyššie vzdelanie
Dokonalá angličtina (slovom aj písmom)
Dokonalá nemčina (slovom aj písmom) ( nie je to nevyhnutné, ale je to výhoda)
Obdobné pracovné skúsenosti a znalosti (nie je to nevyhnutné, ale je to výhoda)
Vodičský preukaz (skupina B)
Dobré počítačové schopnosti
Dobré komunikačné schopnosti
Zodpovedná osobnosť
Schopnosť pracovať v skupine

Ponúkame:
Príležitosť učiť sa nové veci a pracovať v tlačiarenskom sektore pri digitálnej tlači a tlači veľkého formátu.

Pre viac informácií nás kontaktujte mailom na adrese: [email protected]
Pošlite nám svoj životopis s krátkym motivačným listom (niekoľko riadkov, prečo by ste chceli obsadiť túto pozíciu).
Ak máte ďalšie otázky alebo potrebujete viac informácií, môžete nás kontaktovať mailom alebo volajte na +370 657 43366.
Irmantas Šmaižys
+37065743366
„SIRMA“ LTD
Zemaiciu str. 31, Kaunas city, LT 44175, Litva

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

No experience needed
ID: 3171506  Dátum zverejnenia: 27.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700-1200