Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Obsluha čerpacej stanice

HaboLNG s. r. o.

Miesto práce
Kaukazská 2, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
950 - 1 250 EUR/mesiac13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej spoločnosti hľadáme kolegu so zodpovedným prístupom k práci, konštruktívnym prístupom k riešeniu úloh, ktorý dokáže pracovať samostatne, no zároveň je tímovým hráčom a ochotný sa naďalej vzdelávať.
Hlavnou zodpovednosťou na uvedenej pozícii je obsluha zariadenia čerpacej stanice.

Ako bude vyzerať pracovná náplň?:
- tankovanie vozidiel. Pripájanie a odpájanie tankovacích hadíc,
- vykonávať obsluhu elektronických a mechanických častí - zadávanie údajov cez dotykový display, pripájanie tankovacej hadice,
- vykonávať činnosti s ručným náradím (ručné náradie, momentové kľúče) - utiahnutie matíc,
- pracovať s jednoduchou technickou dokumentáciou,
- vykonávať jednoduchú administratívnu činnosť (evidencia, denníky )

Zaujímavé zložky našej ponuky?
* služobný telefón,
* práca pre dynamickú a ekologickú spoločnosť ,
* možnosť pracovať s technológiami 21. storočia v oblasti energetiky,
* káva a nápoje na pracovisku sú samozrejmosťou,
* Zaškolenie do problematiky odvetvia,
* a iné benefity, ktoré potešia ...

Životopis prosím zasielajte na adresu [email protected] alebo prostredníctvom portálu profesia.sk
Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Energetika, doprava, strojár, alternativne paliva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obsluha čerpacej stanice, energetika, doprava

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Základným predpokladom úspešnosti je entuziazmus a chuť učiť sa nové veci.
Samozrejmosťou by mali byť:
* technické myslenie a konštruktívny prístup k riešeniu úloh,
* rozvážnosť pri práci a profesionálna komunikácia,
* zodpovednosť a spoľahlivosť, :-)

HaboLNG, s.r.o. podniká v oblasti výroby a prevádzky ČS s ekologickými palivami LNG, BioLNG, CNG a bioCNG. Cieľom spoločnosti je ekologizácia ťažkej nákladnej dopravy v SR pri udržaní nákladovosti a rentability nákladov na logistiku. Pod výrazom "ekologizácia" rozumieme zníženie emisii NOX a PM2,5 o 95% a CO2 od 19 do 99%.

Viac na
www.lng.sk alebo www.habolng.sk
ID: 4164733  Dátum zverejnenia: 30.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac