Hľadáme asistent/ku manažéra predajne potravín v Bratislave - Rači. Plat aj 1600 EUR.

PROPLUSCO spol. s r. o.

Miesto práce
Bratislava- Rača, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď/Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme asistenta/ku manažéra predajne v potravinách v mestskej časti Rača s platom aj 1600 EUR. Ide o prácu do 15.6.2024, avšak je možná aj dlhodobá spolupráca. Ak máte dobré komunikačné a organizačné schopnosti a nerobí Vám problém aj pridať ruku k dielu a podporiť svoj tím, neváhajte nám zaslať životopis.

Náplň práce:
- Vykonávanie bežných prác na predajni (práca na kase, dokladanie tovaru, dohliadanie na čistotu a vzhľad produktov na predajných pultoch)
- Organizácia činností zmeny
- Zapracovanie nových členov tímu a podpora motivácie súčasných členov.
- Zodpovednosť zas objednávanie tovaru, cenovky a finančnú hotovosť.
- Aktívne podieľanie sa na zapracovaní študentov v rámci programu duálneho vzdelávania.

Pracovná doba:
Po - PIA: ranná alebo poobedná zmena
Nedeľa: ranná alebo poobedná zmena

- Základná hodinová mzda 9,85 EUR/hod. + príplatky ZP
- Priemerná mesačná mzda 1600 EUR
- Finančný príspevok na stravu
- Možnosť dlhodobej spolupráce
- Adekvátne zaškolenie na pozícii
- Priateľský kolektív
- Možnosť kariérneho rastu

Spoločnosť PROPLUSCO spol. s r. o. ako sprostredkovateľ zamestnania spracúva osobné údaje uchádzačov, ktorí reagovali na zverejnené ponuky voľných pracovných miest. Toto spracúvanie je v súlade s podmienkami spracúvania osobných údajov, ktoré sú zverejnené na stránke https://proplusco.sk/Privacy_policy_proplusco.pdf.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Naším klientom je nemecká maloobchodná sieť, ktorá pôsobí vo viacerých štátoch Európy. Zaoberá sa predajom hlavne potravinárskeho a spotrebného tovaru. V Európe je najväčším a na svete druhým najväčším obchodným reťazcom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ukončené stredoškolské vzdelanie
- skúsenosť s riadením ľudí a prácou v obchode
- schopnosť zadávať a koordinovať pracovné úlohy
- tímový duch aj schopnosť pracovať samostatne
- spoľahlivosť a príjemné vystupovanie
- dobré organizačné a komunikačné schopnosti
- ochota pracovať aj počas víkendov

PROPLUSCO je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku už od roku 1997. Sme členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska, držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania a držiteľom oprávnenia na činnosť sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Tak ako nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov, tak je pre našu spoločnosť prvoradá aj spokojnosť zamestnávateľov, ktorým poskytujeme naše služby, ktorými sú Recruitment, Personálny lízing, Brigádnický servis, Outsourcing kontroly kvality a Mzdový outsourcing.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne.

Všetko dôležité o nás a našich službách nájdete na www.proplusco.sk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Miriama Lovecká
Tel.: +421904452175
E-mail: poslať životopis