Floor manažér s dušou leadra pre vychytaný podnik v priamom centre Bratislavy

PROPLUSCO spol. s r. o.

Miesto práce
Laurinská 213/14, 811 01 Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Od 1 700 EUR/mesiacmzdové ohodnotenie, vrátane ďalších príplatkov a odmien bude komunikované na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame vám príležitosť stať sa súčasťou cool tímu, v cool pracovnom prostredí so skvelými mladými ľuďmi, na pozícii "Prevádzkara".

Hľadáme niekoho, kto má skúsenosti ako vodca tímu. Očakávame, že budete schopný efektívne riadiť a motivovať svoj tím, aby ste dosiahli stanovené ciele a úlohy.

Mali by ste byť schopný zabezpečiť hladký chod prevádzky, riešiť prípadné problémy a zabezpečiť vysokú úroveň spokojnosti aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Okrem práce s ľuďmi a ich vedením však musíte vynikať aj ako skvelý plánovač, vyjednávač a kontrolór.

Ak máte tieto zručnosti a skúsenosti a hľadáte nové výzvy, tešíme sa na vašu žiadosť.

Ak si to rozmeníme na drobné Vašou úlohou bude predovšetkým:

- viesť 20+ členný tím kolegov na prevádzke, dohliadať budeš aj na plynulý chod prevádzky a udržiavať nastavené štandardy,
- tvoriť rozpis pre zamestnancov,
- spracovávať denné tržby a dochádzky,
- objednávať drogistický tovar,
- nábor a školenie nových zamestnancov,
- záčastnovať sa na pravidelných poradách a reporting splnených cieľov
  manažmentu firmy,
- v prípade akýchkoľvek technických porúch na prevádzke, sa aktívne podieľať na odstránení závad, v čo najkratšom čase sám alebo za pomoci kolegov-majstrov.
- okrajovo plniť administratívne úlohy a zodpovednosti plynúce z danej pozície

- zaujímavé finančné ohodnotenie zodpovedajúce danej pozícii,
- bonusový systém,
- školenia a tréningy,
- pracovné výlety do zahraničia pre získanie nových vedomostí niekoľkokrát
  ročne,
- zamenstnanecké zľavy,
- multisport karta,
- príspevok na tetovanie :), čím viditeľnejšie tým lepšie :)
- možnosť firemného bývania
- kvalitná a zdravá zamestnanecká strava
- neformálne prostredie, nič z korporátu u nás nenájdete :)
- nulový dress code :)

Spoločnosť PROPLUSCO spol. s r. o. ako sprostredkovateľ zamestnania spracúva osobné údaje uchádzačov, ktorí reagovali na zverejnené ponuky voľných pracovných miest. Toto spracúvanie je v súlade s podmienkami spracúvania osobných údajov, ktoré sú zverejnené na stránke https://proplusco.sk/Privacy_policy_proplusco.pdf.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Obľúbený koncept posedenia pri výberovej káve, nápaditých drinkoch, pive z remeselných pivovarov a skvelého jedla, to je náš klient v priamom centre Bratislavy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Gastronómia

Počet rokov praxe

2

Kandidát by mal mať skúsenosti s vedením tímu, ich koordináciou, schopnosťou efektívne komunikovať na rôznych úrovniach in-side, out-side.

Ideálny kandidát by mal pochádzať z HORECA sektoru /ako sú bary, reštaurácie, kaviarne/.

Kandidát by mal mať skúsenosti s riadením a koordináciou všetkých aktivít v rámci prevádzky. Toto zahŕňa plánovanie, implementáciu a hodnotenie aktivír, ako aj zabezpečenie, že všetky aktivity sú v súlade s predpismi a štandardmi prevádzky.

Kandidát by mal byť schopný pracovať v dynamickom prostredí, veľmi rýchlo by si mal vedieť získať tím na svoju stranu, byť flexibilný a prispôsobivý, a byť schopný efektívne riešiť problémy. Kandidát by mal mať silné komunikačné a medziľudské zručnosti, a byť schopný pracovať ako súčasť tímu, no zároveň byť jeho leadrom.

PROPLUSCO je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku už od roku 1997. Sme členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska, držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania a držiteľom oprávnenia na činnosť sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Tak ako nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov, tak je pre našu spoločnosť prvoradá aj spokojnosť zamestnávateľov, ktorým poskytujeme naše služby, ktorými sú Recruitment, Personálny lízing, Brigádnický servis, Outsourcing kontroly kvality a Mzdový outsourcing.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne.

Všetko dôležité o nás a našich službách nájdete na www.proplusco.sk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martina Sliviaková
Tel.: +421911966599
E-mail: poslať životopis