Nastavovač strojnej linky v Malackách. Mzda aj 1500 EUR mesačne. Zabezpečená doprava a ubytovanie s príspevkom 300 EUR.

PROPLUSCO spol. s r. o.

Miesto práce
Továrenská 2614/16, Malacky
Termín nástupu
Ihneď/Dohodou
1 500 EUR/mesiaczabezpečená doprava + príspevok na ubytovanie 300 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staňte sa súčasťou nášho dynamického výrobného prostredia ako nastavovač automatickej baliacej linky v Malackách. Ak túžite po práci plnej zaujímavých úloh a výziev, máme pre Vás ideálnu príležitosť. Čaká na Vás motivujúci mesačný zárobok aj 1500 EUR a množstvo benefitov, ako napr. príspevok na ubytovanie 300 EUR, polročný bonus 600 EUR, zaujímavé odborné školenia. S dopravou do práce si už nemusíte robiť žiadne starosti.

Náplň práce:
- Obsluha baliaceho stroja a zabezpečovanie jeho optimálneho chodu
- Základná starostlivosť o stroj a pridelené nástroje - čistota náradia, pravidelný servis podľa inštrukcii
- Kontrola a zabezpečenie vysokej výrobnej kvality produktov
- Zaskladňovanie a zapáskovanie hotových produktov
- Spracovávanie výrobných zbytkov podľa stanovených postupov
- Po podrobnom zaškolení aj práca s PC, MOVEX, COGNOS, PPM
- Práca na VZV - po zaškolení
- Pravidelná komunikácia s priamym nadriadeným ohľadom fungovania výrobných procesov
- Zabezpečovanie poriadku a čistoty na pracovisku
- Dodržiavanie BOZP postupov pri práci
- Ostatné pracovné povinnosti s prácou na pridelenom stroji (rozoberanie vypadnutých balíčkov, spracúvanie zbytkov a pod.)

Pracovná doba:
- Nepretržitá prevádzka
- Denné a nočné zmeny
- 12 hodinové zmeny

- Základná mzda 6,94 EUR/hod. + dochádzkový bonus 80 EUR +  príplatky podľa  ZP
- Priemerná mesačná mzda aj 1500 EUR brutto
- Mesačný dochádzkový bonus 80 EUR
- Príspevok 600€ za odpracovaného polroka
- Finančný príspevok na stravovanie
- Príspevok na ubytovanie do výšky 300 EUR
- Zabezpečená doprava zo smerov: linka Holíč, linka Plavecký Peter a linka Šaštín-Stráže
- Precízne zaškolenie na pozíciu (napr. MOVEX, COGNOS, PPM, práca s VZV)

Spoločnosť PROPLUSCO spol. s r. o. ako sprostredkovateľ zamestnania spracúva osobné údaje uchádzačov, ktorí reagovali na zverejnené ponuky voľných pracovných miest. Toto spracúvanie je v súlade s podmienkami spracúvania osobných údajov, ktoré sú zverejnené na stránke https://proplusco.sk/Privacy_policy_proplusco.pdf.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Našim klientom je celosvetovo známa spoločnosti, ktorá predáva nábytok a bytové doplnky. Jej pobočky nájdete po celom svete, či už v Európe, Ázii, v USA a v Austrálii. Spoločnosť bola založená v roku 1943 a vyniká najmä svojím inovatívnym prístupom k marketingu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

- Skúsenosti alebo preukaz na prácu s vysokozdvižným vozíkom výhodou
- Nutnosť znalosti práce s PC na užívateľskej úrovni
- Zmysel pre detail a technické myslenie
- Znalosť angličtiny - základná úroveň
- Zodpovednosť a precíznosť
- Schopnosť tímovej práce a dobrej komunikácie
- Znalosť práce s baliacimi zariadeniami, obalovými materiálmi - po podrobnom zaškolení

PROPLUSCO je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku už od roku 1997. Sme členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska, držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania a držiteľom oprávnenia na činnosť sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Tak ako nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov, tak je pre našu spoločnosť prvoradá aj spokojnosť zamestnávateľov, ktorým poskytujeme naše služby, ktorými sú Recruitment, Personálny lízing, Brigádnický servis, Outsourcing kontroly kvality a Mzdový outsourcing.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne.

Všetko dôležité o nás a našich službách nájdete na www.proplusco.sk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov