Hľadáme pickerov/ vodičov VZV a retrakárov - práca na živnosť v Seredi

PROPLUSCO spol. s r. o.

Miesto práce
Sereď
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Od 8 EUR/hod.8 - 9,50 €/hod. - závisí od pozície, ktorú si vyberiete.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme motivovaného a spoľahlivého pracovníka na pozíciu picker/vodič vzv, retrakár do poprednej firmy v oblasti logistických riešení v Seredi. Táto práca ponúka príležitosť pracovať v dynamickom prostredí so skvelým tímom. Neváhajte a pridajte sa k nám!

Vaša náplň práce bude:
- zber a odvoz kartónov, paliet a obalov v sklade pomocou VZV alebo retraku
- práca so skenerom
- príjem a kontrola materíálu

Práca v trojzmennej prevádzke:
Ranná             05:50 - 13:50
Poobedná      13:50 - 21:50
Nočná             21:50 - 05:50

- Možnosť dlhodobej spolupráce
- Príjemné pracovné prostredie
- Možnosť ďalšieho profesného rastu a rozvoja

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť, pre ktorú je pracovná pozícia obsadzovaná, je zameraná na portfólio služieb, ktoré zahŕňa skladovanie, manipuláciu, co-packing a colné služby. Spoločnosť pôsobí na 3 kontinentoch v 14 krajinách. V strednej Európe pôsobí v 4 krajinách: Poľsku, Českej republike, Slovensku a Maďarsku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- Prax s obsluhou motorových vozíkov (VZV, retrakár),
- Platný preukaz - skupiny W1
- Spolahlivosť a zodpovednosť

PROPLUSCO je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku už od roku 1997. Sme členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska, držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania a držiteľom oprávnenia na činnosť sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Tak ako nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov, tak je pre našu spoločnosť prvoradá aj spokojnosť zamestnávateľov, ktorým poskytujeme naše služby, ktorými sú Recruitment, Personálny lízing, Brigádnický servis, Outsourcing kontroly kvality a Mzdový outsourcing.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne.

Všetko dôležité o nás a našich službách nájdete na www.proplusco.sk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Patrik Žuffa
Tel.: +421902971283
E-mail: poslať životopis
ID: 4814674  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.