Skladník na oddelení odpadov v prestížnej spoločnosti v Martine. Plat aj 1200 EUR bez nočných zmien.

PROPLUSCO spol. s r. o.

Miesto práce
Martin - Košúty, Martin
Termín nástupu
Ihneď/Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Odvoz odpadov v pravidelných intervaloch z výrobných prevádzok a priľahlých priestorov ako aj admin. priestorov.
- Triedenie a presné uskladnenie odpadu podľa ich druhu do správnych kontajnerov.
- Evidencia a zber dokumentov súvisiacich s odpadmi.
- Dôsledná kontrola nebezpečných odpadov.
- Spolupráca a koordinácia činnosti s odberateľmi odpadov.

Pracovná doba:
- práca v 2 zmennej prevádzke (ranná a poobedná)
- PO - PIA

- Základná nástupná mzda 1000 EUR/mes. + príplatky nad rámec ZP
- Postupné navyšovanie fixu na 1115 EUR/mes.
- Priemerný mesačný zárobok aj 1200 EUR
- Zmenové príplatky za poobedné zmeny
- Finančný príspevok na stravovanie
- Práca v spoločnosti ktorá má dobré meno a stabilné postavenie na trhu.

Zaslaním môjho životopisu a motivačného listu, resp. inej dokumentácie beriem na vedomie, že spoločnosť PROPLUSCO spol. s r. o. bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom, a teda za účelom sprostredkovania zamestnania.
Súčasne beriem na vedomie, že moje osobné údaje budú zdieľané so spoločnosťou, pre ktorú sa uvedená pracovná pozícia obsadzuje.

Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia.
Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov https://proplusco.sk/ochrana-osobnych-udajov-gdpr
Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Našim klientom je dánska spoločnosť, ktorá od roku 1963 celosvetovo produkuje a dodáva na trh kvalitnú a inovatívnu koženú obuv a doplnky v jedinečnom dizajne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- Predošlá skúsenosť s prácou s výrobným odpadom veľkou výhodou.
- Stredné odborné vzdelanie technického zamerania - výhodou.
- Skúsenosti s VZV výhodou.
- Práca vhodnejšia pre mužov.
- Zmysel pre poriadok a detail.
- Manuálna zručnosť.
- Schopnosť prispôsobiť sa meniacim sa potrebám v spoločnosti.
- Zodpovedný prístup k práci.
- Schopnosť spolupráce i samostatnej práce.

PROPLUSCO je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku už od roku 1997. Sme členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska, držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania a držiteľom oprávnenia na činnosť sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Tak ako nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov, tak je pre našu spoločnosť prvoradá aj spokojnosť zamestnávateľov, ktorým poskytujeme naše služby, ktorými sú Recruitment, Personálny lízing, Brigádnický servis, Outsourcing kontroly kvality a Mzdový outsourcing.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne.

Všetko dôležité o nás a našich službách nájdete na www.proplusco.sk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Miriama Lovecká
Tel.: +421904452175
E-mail: poslať životopis