Práca v automobilovom priemysle. Práca pre mužov v Devínskej Novej Vsi s týždenným vyplácaním

PROPLUSCO spol. s r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.6€/ hod brutto + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Hľadáme motivovaného a zručného jednotlivca na pozíciu operátora výroby.

Náplň práce:
  • Nadvíhanie tlmiacich piên podľa stanovených špecifikácií.
  • Precízne vyrezávanie otvorov v materiáloch podľa požiadaviek.
  • Kontrola kvality hotových výrobkov.
  • Dodržiavanie bezpečnostných noriem a postupov.

Pracovný čas:
  • aktuálne podpora na nočných 12h zmenách, potenciálne neskôr možno aj ranné zmeny

- zaškolenie do pracovných procesov
- bezproblémová komunikácia a spolupráca s naším koordinátorom
- týždenné vyplácanie

Každého nášho zamestnanca si veľmi vážime, a preto k nemu aj tak pristupujeme :)

Spoločnosť PROPLUSCO spol. s r. o. ako sprostredkovateľ zamestnania spracúva osobné údaje uchádzačov, ktorí reagovali na zverejnené ponuky voľných pracovných miest. Toto spracúvanie je v súlade s podmienkami spracúvania osobných údajov, ktoré sú zverejnené na stránke https://proplusco.sk/Privacy_policy_proplusco.pdf.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Klient, pre ktorého je pracovná pozícia obsadzovaná je predným dodavateľom akustických interiérových dielov pre automobilový priemysel. Spoločnosť má 15 000 zamestnancov vo viac ako 100 výrobných závodoch a slúži všetkým významným svetovým výrobcom automobilov ako systémový dodávateľ a vývojový partner.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

  • Skúsenosti s prácou výhodou, ale nie sú nevyhnutné.
  • Schopnosť pracovať s ručným náradím a strojmi - manuálna zručnosť.
  • Schopnosť efektívne komunikovať v tíme.

PROPLUSCO je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku už od roku 1997. Sme členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska, držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania a držiteľom oprávnenia na činnosť sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Tak ako nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov, tak je pre našu spoločnosť prvoradá aj spokojnosť zamestnávateľov, ktorým poskytujeme naše služby, ktorými sú Recruitment, Personálny lízing, Brigádnický servis, Outsourcing kontroly kvality a Mzdový outsourcing.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne.

Všetko dôležité o nás a našich službách nájdete na www.proplusco.sk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Barbara Dupejová
Tel.: +421914343412
E-mail: poslať životopis
ID: 4806895  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.