Hľadáme brigádnikov/brigádničky na ranné zmeny do pekárne!

PROPLUSCO spol. s r. o.

Miesto práce
Žilinský kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
4,3 EUR/hod.od 4,30 € brutto/hod. (príplatky za prácu v sobotu, nedeľu alebo sviatok, príplatky za nočné zmeny)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových brigádnikov do nášho tímu! Ak máš rád/a čerstvé pečivo a chceš zažiť rannú atmosféru v našej pekárni, práve ťa potrebujeme!

Vašou náplňou práce bude:
* triedenie rožkov,
* prekladanie pečiva na plech,
* pletenie vianočiek,
* balenie pečiva a označovanie štítkami,
* etiketovanie, manipulácia s bedničkami,
* počítanie jednotlivých kusov pečiva,
* pomocné práce na bezlepkovom pracovisku.

** Náplň práce na pracovisku zadeľuje zmenový majster**

Ponúkame príležitosť zapojiť sa do procesu výroby našich obľubených produktov. Ak si plný energie a ochotný/á naučiť sa nové veci, neváhaj nás kontaktovať!

Čerstvé pečivo: Jedno z najväčších výhod je prístup k čerstvému pečivu a iným pekárskym výrobkom

Ranná atmosféra: Práca v pekárni zvyčajne začína skoro ráno, čo môže byť pre niektorých ľudí veľkou výhodou

Tímova atmosféra: V pekárni často pracujete v tíme, čo môže vytvoriť príjemnú a podporujúcu pracovnú atmosféru

BONUS - týždenné vyplácanie na Váš bankový účet!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť, pre ktorú obsadzujeme danú pozíciu, sa zaoberá výrobou a predajom širokého sortimentu pekárenských výrobkov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

* Zodpovednosť a manuálna zručnosť.
* Podmienkou je platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami (vybavuje obvodný lekár).
* Vhodné pre invalidného/starobného dôchodcu.
* Vhodné na privyrobenie popri práci.

PROPLUSCO je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku už od roku 1997. Sme členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska, držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania a držiteľom oprávnenia na činnosť sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Tak ako nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov, tak je pre našu spoločnosť prvoradá aj spokojnosť zamestnávateľov, ktorým poskytujeme naše služby, ktorými sú Recruitment, Personálny lízing, Brigádnický servis, Outsourcing kontroly kvality a Mzdový outsourcing.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne.

Všetko dôležité o nás a našich službách nájdete na www.proplusco.sk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4796320  Dátum zverejnenia: 30.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 4,3 EUR/hod.