Máš záujem rozvíjať svoje IT zručnosti a nebojíš sa nových výziev? Hľadáme šikovného brigadníka, ktorý sa pripojí k nášmu tímu na IT oddelenie.

PROPLUSCO spol. s r. o.

Miesto práce
okres Bytča
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
8,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca s databázami, prepojovaním dát, transformáciou, analýzou, vizualizáciou
  • Power Bi prostredie a Microsoft Azure Cloud services

  • Možnosť získania skúseností v oblasti IT.
  • Flexibilný pracovný čas a zároveň možnosť zarábať si počas štúdia alebo voľného času.
  • Príležitosť spolupracovať s odborníkmi v IT.
  • Príležitosť na profesionálny rozvoj.
  • Atmosféra plná podpory a uznania za tvoju prácu a nápady.

Spoločnosť PROPLUSCO spol. s r. o. ako sprostredkovateľ zamestnania spracúva osobné údaje uchádzačov, ktorí reagovali na zverejnené ponuky voľných pracovných miest. Toto spracúvanie je v súlade s podmienkami spracúvania osobných údajov, ktoré sú zverejnené na stránke https://proplusco.sk/Privacy_policy_proplusco.pdf.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť, pre ktorú je pracovná pozícia obsadzovaná je súčasťou nadnárodnej korporácie, ktorá bola založená v Chicagu v r.1912. Celá sieť spoločností pokrýva 57 štátov a zamestnáva viac ako 49000 zamestnancov. Výrobky a riešenia korporácie nachádzajú uplatnenie po celom svete a na miestach ako sú ropné plošiny, mosty, veterné turbíny, domácnosti, autá, dokonca aj mobilné zariadenia. Môžete ich nájsť v rôznych odvetviach - napr. letectvo, kozmonautika, zdravotníctvo a samozrejme v automobilovom priemysle.
Výrobným programom spoločnosti, ktorá sa nachádza na Slovensku, sú interiérové plastové komponenty pre automobilový priemysel, ktoré sa dodávajú renomovaným výrobcom automobilov ako sú Daimler, Fiat, JEEP, Audi, Volvo.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

  • znalosť Microsoft Query, Excel
  • skúsenosti s jazykom SQL znalosť tvorby a optimalizácie databáz
  • Azure SQL Data Warehouse

PROPLUSCO je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku už od roku 1997. Sme členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska, držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania a držiteľom oprávnenia na činnosť sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Tak ako nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov, tak je pre našu spoločnosť prvoradá aj spokojnosť zamestnávateľov, ktorým poskytujeme naše služby, ktorými sú Recruitment, Personálny lízing, Brigádnický servis, Outsourcing kontroly kvality a Mzdový outsourcing.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne.

Všetko dôležité o nás a našich službách nájdete na www.proplusco.sk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4789948  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 8,5 EUR/hod.