Vodič vysokozdvižného vozíka s platom aj 1350 EUR a príspevkom na dopravu do práce. Predĺženie platnosti preukazu VZV zdarma.

PROPLUSCO spol. s r. o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
Ihneď/Dohodou
1 150 - 1 350 EUR/mesiac+ predĺženie platnosti preukazu zdarma

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máme pre Vás skvelú príležitosť stať sa neodmysliteľnou súčasťou tímu vo výrobnej spoločnosti so sídlom v Nitre. Nemáte platný preukaz na vysokozdižný vozík ale táto práca Vás napĺňa? Nevadí, my Vám preukaz obnovíme na naše náklady. Hľadáme spoľahlivého skladníka, ktorý bude mať na starosti manipuláciu s tovarom pomocou vysokozdvižného vozíka. Jediné čo potrebujete je preukaz VZV a chuť pracovať.

Náplň práce:
- Zodpovednosť za prijímanie, ukladanie a expedíciu tovaru v sklade.
- Manipulácia s produktami pomocou vysokozdvižného vozíka.
- Kontrola množstva a kvality prijatého tovaru aj na základe dodacích dokumentov.
- Skenovanie paletových štítkov do systému pomocou skeneru.
- Zaznamenávanie portebných údajov do počítača.
- Zabezpečovanie a dodržiavanie bezpečnostných predpisov pri práci s VZV.

Pracovná doba:
- na 3 zmeny - víkendy voľné

- Nástupná základná mzda 1090 EUR + prémie do výšky 10% + príplatky nad rámec ZP
- Obnova platnosti preukazu na vysokozdvižný vozík
- Príspevok na dopravu aj stravovanie
Motivačný mesačný výkonnostný bonus do výšky 10%
- Príspevok na občerstvenie
Jarný a jesenný 50% bonus
- Stabilná práca v príjemnom kolektíve

Zaslaním môjho životopisu a motivačného listu, resp. inej dokumentácie beriem na vedomie, že spoločnosť PROPLUSCO spol. s r. o. bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom, a teda za účelom sprostredkovania zamestnania.

Súčasne beriem na vedomie, že moje osobné údaje budú zdieľané so spoločnosťou, pre ktorú sa uvedená pracovná pozícia obsadzuje.

Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia.

Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov https://proplusco.sk/ochrana-osobnych-udajov-gdpr

Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Globálna spoločnosť rodinného typu, ktorá je špecializovaným výrobcom komponentov karosérie a prevodových dielov dodávaných popredným automobilovým výrobcom prémiových značiek.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- Preukaz na VZV podmienkou - jeho platnosť Vám obnovíme :)
- Prax na pozícii vodiča VZV min. 1 rok
- Zodpovednosť, spoľahlivosť a precíznosť
- Ochota učiť sa
- Schopnosť pracovať v tíme
- Flexibilita a schopnosť prispôsobiť sa meniacim sa potrebám výroby

PROPLUSCO je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku už od roku 1997. Sme členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska, držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania a držiteľom oprávnenia na činnosť sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Tak ako nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov, tak je pre našu spoločnosť prvoradá aj spokojnosť zamestnávateľov, ktorým poskytujeme naše služby, ktorými sú Recruitment, Personálny lízing, Brigádnický servis, Outsourcing kontroly kvality a Mzdový outsourcing.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne.

Všetko dôležité o nás a našich službách nájdete na www.proplusco.sk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov