Prevádzkový elektrikár do prosperujúcej výrobnej spoločnosti.

PROPLUSCO spol. s r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 500 - 2 000 EUR/mesiacod 1500 €/ brutto + 20% variabilná zložka + ďalšie príplatky. Po skúšobnej dobe možnosť prehodnotenia základnej zložky mzdy, každoročná úprava mzdy garantovaná

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta, ktorý patrí k najväčším výrobcom exteriérových zámkových dlažieb na Slovensku obsadzujeme pozíciu "Prevádzkového elektrikára"

Každý kto hľadá pracovnú istotu má skvelú príležitosť. Náš klient je zárukou stability, adekvátneho odmeňovania, zaujímavých sociálnych benefitov a príjemného pracovného kolektívu.

Hľadáme spoľahlivého kolegu, ktorý je v práci samostatný, promptný a precízny.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti :

- denne dohliadať na fungovanie elektrických strojov, prístrojov a zariadení vo výrobnej prevádzke
- zabezpečovať dennú údržbu elektrických strojov, prístrojov a zariadení
- zabezpečovať opravy elektrických strojov, prístrojov a zariadení
- zabezpečovať preventívnu údržbu elektrických strojov, prístrojov a zariadení
- uvádzať nové elektrické zariadenia do prevádzky
- dohliadať na vybavenie zariadení príslušnými protokolmi
- dohliadať na čistotu elektrických rozvádzačov, elektrických strojov a zariadení
- objednávať náhradné diely
- aktívna účasť na opravách a údržbe strojov a zariadení v čase pravidelnej zimnej údržby

- perspektíva dlhodobého a stabilného zamestnania a možnosť odborného rastu v prostredí nadnárodného koncernu
- mesačná variabilná zložka mzdy
- príspevok na stravovanie nad rámec zákona
- príspevok na dôchodkové poistenie (III. pilier)
- finančný príspevok pri pracovnom výročí a životnom jubileu, sociálna výpomoc v čase núdze
- príspevok na podporu talentov a voľnočasových aktivít
- finančný príspevok na zdravú výživu a pri splnení firemných cieľov
- kultúrno-spoločenské aktivity (športový deň, vianočný večierok, ...)
- dni voľna naviac pri špeciálnych životných situáciách (svadba, narodenie dieťaťa, ....)

Zaslaním môjho životopisu a motivačného listu, resp. inej dokumentácie beriem na vedomie, že spoločnosť PROPLUSCO spol. s r. o. bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom, a teda za účelom sprostredkovania zamestnania.

Súčasne beriem na vedomie, že moje osobné údaje budú zdieľané so spoločnosťou, pre ktorú sa uvedená pracovná pozícia obsadzuje.

Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia.

Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov https://proplusco.sk/ochrana-osobnych-udajov-gdpr

Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využíané včne pre štatistické účely.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Náš klient je najväčším výrobcom exteriérových zámkových dlažieb na Slovensku. V troch závodoch v Bratislave, Zvolene a v Košiciach vyrába exteriérové betónové dlažby, prvky záhradnej architektúry a stavebné materiály.

Spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od r. 1991 a od r. 2003 je súčasťou koncernu CRH.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v údržbe vo výrobnej spoločnosti

Počet rokov praxe

3

- 3 a viac rokov praxe v údržbe vo výrobnej spoločnosti
- odborná kvalifikácia potrebná pre výkon práce – osvedčenie podľa §22 do 1000V, §23 - výhoda
- schopnosť diagnostikovať problémy zariadení, ovládaných Simatic S5 a S7, prípadne podobným riadiacim systémom - podmienka
- ochota pracovať v prípade potreby (porucha) nadčas na predĺženej zmene
- primeraná manuálna zručnosť
- schopnosť a ochota naučiť sa pracovať s modernou technológiou
- dobrý zdravotný stav a fyzická zdatnosť
- ochota pracovať na 2 neskôr 3 zmeny,
- seriózny prístup k práci a pracovným povinnostiam, snaha vykonávať kvalitnú a včasnú prácu
- zodpovednosť, spoľahlivosť, tímový hráč, ktorý vie spolupracovať s kolegami a pomáhať v prípade potreby

PROPLUSCO je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku už od roku 1997. Sme členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska, držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania a držiteľom oprávnenia na činnosť sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Tak ako nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov, tak je pre našu spoločnosť prvoradá aj spokojnosť zamestnávateľov, ktorým poskytujeme naše služby, ktorými sú Recruitment, Personálny lízing, Brigádnický servis, Outsourcing kontroly kvality a Mzdový outsourcing.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne.

Všetko dôležité o nás a našich službách nájdete na www.proplusco.sk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov