Staňte sa súčasťou nášho tímu. Hľadáme nového kolegu HR koordinátora do Žiliny.

PROPLUSCO spol. s r. o.

Miesto práce
okres Žilina
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 1000 € brutto + motivujúca variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného, dravého HR koordinátora.

Ak naše požiadavky rozmeníme na drobné, tak Vaše hlavné pracovné úlohy budú:

✔ bežná denno-denná administratíva /pracovno-právna agenda/, znalosť problematiky VÍTANÁ!!!

✔ zmapovanie aktuálnych požiadaviek trhu práce, zoznámenie sa s cieľovou skupinou a obchodnými partnermi, rovnako tak so spôsobom našej
   práce

✔ zaučenie sa do nášho interného softvérového systému, ktorý ukrýva množstvo užitočných a prácu uľahčujúcich vychytávok /vyžadovať sa
   bude, aj rýchla adaptácia na softvérové systémy iných klientov a práca s nimi/

✔ reálna komunikácia s ľuďmi a testovanie svojich schopnosti improvizovať a kľučkovať v rôznych situáciách

✔ oslovovanie potencionálnych uchádzačov o zamestnanie cez rôzne pracovné portály, platené i neplatené, vyhľadávanie a orientovanie sa v
   našich databázach

✔ doprevádzanie zamestnancov na zmeny pri nástupoch, lekárke prehliadky, starostlivosť o pridelených zamestnancov priamo na pracovisku

✔ riešenie AD-HOC situácií v teréne aj v kancelárii

✔ Možnosť sebarealizácie
✔ Flexibilná pracovná doba
Služobné auto k dispozícii
Účast na teambildingových aktivitách
Práca v príjemnom, dravom, vtipnom a vždy nápomocnom kolektíve
Práca na veľkých projektoch
✔ MultiSport karta
✔ Ovocie na pracovisku

Zaslaním môjho životopisu a motivačného listu, resp. inej dokumentácie beriem na vedomie, že spoločnosť PROPLUSCO spol. s r. o. bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom, a teda za účelom sprostredkovania zamestnania.

Súčasne beriem na vedomie, že moje osobné údaje budú zdieľané so spoločnosťou, pre ktorú sa uvedená pracovná pozícia obsadzuje.

Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia.

Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov https://proplusco.sk/ochrana-osobnych-udajov-gdpr

Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

PROPLUSCO je pracovnou a personálnou spoločnosťou. Služby v oblasti personalistiky vykonávame na Slovensku už od roku 1997. Sme členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska, držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania a držiteľom oprávnenia na činnosť sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Tak ako nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov, tak je pre našu spoločnosť prvoradá aj spokojnosť zamestnávateľov, ktorým poskytujeme pomoc niekoľkými spôsobmi: Recruitment, Temporary placement, Part time work services, HR rescue services, Mzdový outsourcing, Outsourcing kontroly kvality.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne.

Všetko dôležité o nás a našich službách nájdete na www.proplusco.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Personalistika - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

✔ Komunikatívnosť
✔ Empatia
✔ Flexibilita
Rozhodnosť
Zdravá rivalita
Diplomacia v komunikácii s klientami i uchádzačmi
 Samostatnosť, Kreativita, Kompetentnosť, základná znalosť Zákonníka práce, mzdových predpisov, personalistiky
Aktívny vodič

PROPLUSCO je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku už od roku 1997. Sme členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska, držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania a držiteľom oprávnenia na činnosť sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Tak ako nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov, tak je pre našu spoločnosť prvoradá aj spokojnosť zamestnávateľov, ktorým poskytujeme naše služby, ktorými sú Recruitment, Personálny lízing, Brigádnický servis, Outsourcing kontroly kvality a Mzdový outsourcing.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4517013  Dátum zverejnenia: 9.2.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1000 € brutto + motivujúca variabilná zložka mzdy