Skladník v obchodnom reťazci s dlhoročnou slovenskou tradíciu v Bratislave!

PROPLUSCO spol. s r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1 200 EUR/mesiacfix. 1200 €/ mes. btt. + mesačné prémie +osobné hodnotenie 85 €+ príplatky podľa ZP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame pracovnú príležitosť na pozícii SKLADNÍKA v  spoločnosti so slovenskou históriou, kde na Vás čaká mnoho zamestnaneckých výhod a garancia stabilného zamestnania

Náplň práce:
- Vyskladňovanie a  manipulácia so zvereným tovarom
- Dopĺňanie tovaru do jednotlivých skladových zón
- Udržiavanie čistoty na pracovisku
- Kontrola skladových zásob

- Práca na 2 zmeny
- (ranná a poobedná zmena)

- práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
- dôkladné zaškolenie
- základná mzda 1200 + výkonnostné odmeny (prémie) + príplatky podľa ZP
- Životné poistenie zamestnancov spojené so sporením
- Príspevok na 3. pilier  - doplnkové dôchodkové poistenie
- Vianočná a dovolenková odmena
- Ohodnotenie pracovného výkonu formou osobného ohodnotenia
- Príplatok za prácu v nedeľu o 20 % vyšší ako je zákonom stanovená sadzba
- Odmeny pri pracovných jubileách 10 a viac rokov vo firme
- Odmeny pri životných jubileách 50 a viac rokov veku života
- Zvýšenie výšky vyplateného odchodného pri odchode do dôchodku pre dlhoročných zamestnancov o 1 mesiac
- Deň voľna naviac pre rodičov prváčikov na prvý deň nástupu do školy
- Vnútrofiremné finančné ocenenia a vyznamenania jednotlivcov a kolektívov
- Príspevok na kúpu dioptrických okuliarov, resp. kontaktných šošoviek
- Príspevok na kultúrne a športové podujatia,
- Príspevok na zahraničnú rekreáciu a mnoho ďalších benefitov

Zaslaním môjho životopisu a motivačného listu, resp. inej dokumentácie beriem na vedomie, že spoločnosť PROPLUSCO spol. s r. o. bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom, a teda za účelom sprostredkovania zamestnania.

Súčasne beriem na vedomie, že moje osobné údaje budú zdieľané so spoločnosťou, pre ktorú sa uvedená pracovná pozícia obsadzuje.

Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia.

Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov https://proplusco.sk/ochrana-osobnych-udajov-gdpr

Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Viac pracovných pozícií nájdete na https://proplusco.sk/praca?utm_source=profesia&utm_medium=recru&utm_campaign=2018-ponukaweb

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Našim klientom je spoločnosť, ktorá je obchodným reťazcom s najstaršou históriou na slovenskom trhu a má spomedzi všetkých obchodných sietí najviac slovenských výrobkov podľa tradičnej receptúry.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- Stredoškolské vzdelanie, alebo nižšie vzdelanie v obore
- Potravinársky preukaz podmienkou
- Bezúhonnosť
- Ochota pracovať na 2 zmeny
- Zodpovedný prístup k práci
- Znalosť práce s tovarom výhodou
- Fyzická zdatnosť

PROPLUSCO je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku už od roku 1997. Sme členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska, držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania a držiteľom oprávnenia na činnosť sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Tak ako nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov, tak je pre našu spoločnosť prvoradá aj spokojnosť zamestnávateľov, ktorým poskytujeme naše služby, ktorými sú Recruitment, Personálny lízing, Brigádnický servis, Outsourcing kontroly kvality a Mzdový outsourcing.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne.

Všetko dôležité o nás a našich službách nájdete na www.proplusco.sk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov