Náborár s maďarčinou /možný home office/

PROPLUSCO spol. s r. o.

Miesto práce
Dunajská Streda
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.6€/btt

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si komunikatívny typ človeka, ktorý vie zachovať chladnú hlavu aj v nečakaných situáciách a len tak ťa niečo nezaskočí?
Si kreatívny a rád sa učíš nové veci?
Nebál by si sa telefonovať neznámym kandidátom s predstavením pracovnej ponuky?
Chcel by si načerpať množstvo zaujímavých pracovných skúseností ?

Tak si to práve Ty koho hľadáme a ktorého/ktorú radi pozveme na osobné stretnutie.

Čo ťa u nás čaká ?
- správa inzercie pracovných ponúk
- screening životopisov a telefonická/e-mailová komunikácia s uchádzačmi o zamestnanie
- aktívne vyhľadávanie uchádzačov v rôznych databázach a na sociálnych sieťach
- preverenie znalostí a zručností uchádzačov
- poskytovanie pravidelných reportov
- poradenstvo počas výberového procesu

Čo ti ponúkame ?
- naberieš množstvo cenných skúseností
- home office
- flexibilná pracovná doba
- služobný telefón aj na súkromné účely
- teambuildingy a firemné akcie

Zaslaním môjho životopisu a motivačného listu, resp. inej dokumentácie beriem na vedomie, že spoločnosť PROPLUSCO spol. s r. o. bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom, a teda za účelom sprostredkovania zamestnania.
Súčasne beriem na vedomie, že moje osobné údaje budú zdieľané so spoločnosťou, pre ktorú sa uvedená pracovná pozícia obsadzuje.
Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia.
Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov https://proplusco.sk/ochrana-osobnych-udajov-gdpr
Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Viac pracovných pozícií nájdete na https://proplusco.sk/praca?utm_source=profesia&utm_medium=recru&utm_campaign=2018-ponukaweb

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Koho hľadáme ?
- ovládaš maďarský, ale aj slovenský jazyk na komunikatívnej úrovni
- si študent a počas týždňa vieš skĺbiť štúdium s brigádou
- máš príjemné vystupovanie
- máš chuť pracovať v oblasti HR
- máš základnú znalosť pracovných portálov, či sociálnych sietí
- tvoje skúsenosti s personalistikou sú vítané (nie sú však podmienkou)!

PROPLUSCO je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku už od roku 1997. Sme členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska, držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania a držiteľom oprávnenia na činnosť sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Tak ako nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov, tak je pre našu spoločnosť prvoradá aj spokojnosť zamestnávateľov, ktorým poskytujeme naše služby, ktorými sú Recruitment, Personálny lízing, Brigádnický servis, Outsourcing kontroly kvality a Mzdový outsourcing.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne.

Všetko dôležité o nás a našich službách nájdete na www.proplusco.sk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4505263  Dátum zverejnenia: 20.1.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.