Asistentka predaja do známeho obchodu so spodnou bielizňou

PROPLUSCO spol. s r. o.

Miesto práce
Einsteinova 3541/18, 851 01 Petržalka, Bratislava Region
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac+ príplatky + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Oslovovanie potenciálnych zákazníkov s cieľom ponúknuť a spropagovať predávaný tovar
  • Obsluhovanie zákazníkov a predvádzanie vybraného tovaru.
  • Inkasovanie hotovostných a bezhotovostných platieb.
  • Vystavovanie dokladov o kúpe tovaru.
  • Dopĺňanie tovaru do regálov a ostatných predajných miest.
  • Zodpovedanie za správne označenie ceny a názvu tovaru.
  • Zabezpečovanie ochrany tovaru pred odcudzením a znehodnotením.
  • Podieľanie sa na pravidelných inventúrach.
  • Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku.
  • Zodpovedanie za hotovosť v pokladni.

Pracovný čas: krátky/ dlhý týždeň 10:00 - 21:00

- práca na trvalý pracovný pomer /ročný kontrakt/, následne doba neurčitá
- stabilné zamestnanie pod vedením tých najskúsenejších
- práca v príjemnom prostredí aj kolektíve
- motivujúci zárobok pri úspešnom predaji
- dress code zabezpečený zamestnávateľom
- finančný príspevok na stravu
- možnosť obohatiť si šatník nákupom kvalitných produktov so zamestnaneckými
  zľavami

Zaslaním môjho životopisu a motivačného listu, resp. inej dokumentácie beriem na vedomie, že spoločnosť PROPLUSCO spol. s r. o. bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom, a teda za účelom sprostredkovania zamestnania.

Súčasne beriem na vedomie, že moje osobné údaje budú zdieľané so spoločnosťou, pre ktorú sa uvedená pracovná pozícia obsadzuje.

Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia.

Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov https://proplusco.sk/ochrana-osobnych-udajov-gdpr

Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Náš klient je predajcom luxusnej spodnej bielizne, plaviek a domáceho oblečenia pre dámy aj pánov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Obchod-asistent predaja

Počet rokov praxe

2

- predchádzajúca skúsenosť v obchode s oblečením výhodou
- proklientsky orientovaný prístup
- pracovitosť, húževnatosť, výrečnosť, sebaistota, trpezlivosť
- základy práce s PC
- minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou
- vítaná je znalosť cudzieho jazyka najlepšie Aj na úrovni mierne pokročilý
- príjemné a milé vystupovanie
- nekonfliktnosť

V prípade záujmu zasielajte životopisy spolu s fotografiou na e-mailovú adresu [email protected]

PROPLUSCO je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku už od roku 1997. Sme členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska, držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania a držiteľom oprávnenia na činnosť sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Tak ako nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov, tak je pre našu spoločnosť prvoradá aj spokojnosť zamestnávateľov, ktorým poskytujeme naše služby, ktorými sú Recruitment, Personálny lízing, Brigádnický servis, Outsourcing kontroly kvality a Mzdový outsourcing.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne.

Všetko dôležité o nás a našich službách nájdete na www.proplusco.sk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov