Hľadáme výrobného pracovníka do jednozmennej prevádzky na navliekanie a kontrolu kvality! (aj na živnosť)

PROPLUSCO spol. s r. o.

Miesto práce
Gajary
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiac700 EUR - základná mzda + 175 EUR - bonus za dochádzku a dodržiavanie BOZP + 75 Eur - bonus za produktivitu/ živnosť 9,50€/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa živiť remeslom a pracovať na jednu zmenu? Ak si manuálne zručný a máš skúsenosti s precíznou prácou, hľadáme práve Teba ! Zaujala Ťa táto pracovná ponuka? Neváhaj nás kontaktovať!

Vašou náplňou práce bude:
Navliekanie:
Jedná sa o veľmi precíznu, ručnú prácu so zameraním na detail a presné dodržiavanie výrobného, pracovného postupu:
- príprava karbónových vlákien, strihanie na mieru
- ručné navliekanie karbónových tkanín na formy bicyklových rámov a iných rámových komponentov
- lepenie jednotlivých tkanín podľa predlohy

Dokončovanie:
- ručná finalizácia karbónových bicyklových rámov a ich komponentov
- finálna kontrola kvality vyrobeného produktu
- montáž drobných komponentov na finálny výrobok
- predpríprava na balenie a export výrobku

Pracovná doba:
- PO - PIA (6:00 - 14:30)
- VOĽNÉ VÍKENDY

práca na jednu zmenu
- možnosť pracovať aj na živnosť
- práca v príjemnom prostredí
- stabilné zamestnanie v medzinárodnej spoločnosti
- pitný režim na pracovisku
- dochádzkový bonus
VOĽNÉ VÍKENDY

Zaslaním môjho životopisu a motivačného listu, resp. inej dokumentácie beriem na vedomie, že spoločnosť PROPLUSCO spol. s r. o. bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom, a teda za účelom sprostredkovania zamestnania.

Súčasne beriem na vedomie, že moje osobné údaje budú zdieľané so spoločnosťou, pre ktorú sa uvedená pracovná pozícia obsadzuje.

Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia.

Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov https://proplusco.sk/ochrana-osobnych-udajov-gdpr

Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Medzinárodná spoločnosť zameraná na výrobu karbónových bicyklových rámov a komponentov, výrobky vysokej kvality určené pre profesionálnych cyklistov.
Spoločnosť je celosvetovo uznávaná značka cyklistiky.
Už viac ako 30 rokov zabezpečuje výbavu v top kvalite pre cyklistov, ktorí sa prezentujú na svetových súťažných podujatiach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- min. SOU ukončené
- skúsenosti s prácou vo výrobe
- schopnosť učiť sa nové procesy
- dodržiavanie výrobných postupov
- precíznosť
- manuálne zručnosti
- cit a zmysel pre detail

PROPLUSCO je pracovnou a personálnou spoločnosťou. Služby v oblasti personalistiky vykonávame na Slovensku už od roku 1997. Sme členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska, držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania a držiteľom oprávnenia na činnosť sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Tak ako nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov, tak je pre našu spoločnosť prvoradá aj spokojnosť zamestnávateľov, ktorým poskytujeme pomoc niekoľkými spôsobmi: Recruitment, Temporary placement, Part time work services, HR rescue services, Mzdový outsourcing, Outsourcing kontroly kvality.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne.

Všetko dôležité o nás a našich službách nájdete na www.proplusco.sk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4406780  Dátum zverejnenia: 19.8.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac