Operátor na montážnej linke na výrobu obuvi

PROPLUSCO spol. s r. o.

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
základná mzda od 642 € + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Práca súvisiaca s montážou obuvi,
- Halogenizácia - nanášanie lepidla na podošvy topánok a brúsenie podošiev topánok,
- Práca sa vykonáva na 2 zmeny. Ranná 06:00-14:00 a poobedná 14:00-22:00.
- Možnosť stravovania sa priamo vo firemnej jedálni.
- Práca v dánskej spoločnosti na výrobu topánok s dlhoročnou tradíciou a úspechom na slovenskom i zahraničnom trhu.

Mzdové podmienky:
Základná zložka mzdy: od 642 €.
Dochádzkový bonus: 52 €.
Príplatok za poobednú zmenu: 0,50 €/hod.

Priemerná mzda 730 € brutto/mesačne.

- Nepožadujeme prax v obuvníckej výrobe, stačí chuť a odvaha naučiť sa novým veciam pod vedením skúsených majstrov.
- Preplatíme Vám lekársku prehliadku a hneď pri nástupe zabezpečíme pracovné oblečenie.
- Práca sa vykonáva priamo v meste Martin – dochádzanie bez problémov - k firme premáva pravidelne linka MHD v rámci Martina a autobus zo smeru Ružomberok.

www.proplusco.sk/pracaZaslaním môjho životopisu a motivačného listu, resp. inej dokumentácie beriem na vedomie, že spoločnosť PROPLUSCO spol. s r. o. bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom, a teda za účelom sprostredkovania zamestnania.

Súčasne beriem na vedomie, že moje osobné údaje budú zdieľané so spoločnosťou, pre ktorú sa uvedená pracovná pozícia obsadzuje.

Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia.

Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov https://proplusco.sk/ochrana-osobnych-udajov-gdpr

Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Viac pracovných pozícií nájdete na https://proplusco.sk/praca

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ponuku obsadzujeme pre pobočkou dánskej spoločnosti v Martine vyrábajúcej značkovú vychádzkovú pánsku, dámsku a detskú obuv. Spoločnosť je známa ako firma podporujúca neustále inovácie a rozvoj, s dôrazom na kvalitu a pohodlnosť svojich výrobkov ako aj investovaním do zlepšovania pracovného prostredia a rozvoja ľudí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- stredné odborné vzdelanie bez alebo s maturitou,
- prax vo výrobe je výhodou,
- manuálna zručnosť a dôslednosť,
- spoľahlivosť, čestnosť, schopnosť a chuť učiť sa nové veci,
- schopnosť pracovať v kolektíve.

PROPLUSCO je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku už od roku 1997. Sme členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska, držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania a držiteľom oprávnenia na činnosť sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Tak ako nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov, tak je pre našu spoločnosť prvoradá aj spokojnosť zamestnávateľov, ktorým poskytujeme naše služby, ktorými sú Recruitment, Personálny lízing, Brigádnický servis, Outsourcing kontroly kvality a Mzdový outsourcing.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne.

Všetko dôležité o nás a našich službách nájdete na www.proplusco.sk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4039366  Dátum zverejnenia: 26.2.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda od 642 € + príplatky