Jednoduchá brigáda s preplatenou dopravou - dopravný prieskum

PROPLUSCO spol. s r. o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,50 - 5€/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máme pre Vás skvelú a jednoduchú brigádu - prieskum dopravy v Trnave a okolí počas celého októbra:

- zaznamenávanie dopravnej situácie
- počítanie vozidiel a cestujúcich na určenom mieste

Všetky náklady na cestovné a palivo Vám preplatíme!

Možnosť výberu zmien: Ranná 5:00 - 13:00 alebo poobedná 12:30 - 21:00

Miesta, kde bude prieskum prebiehať:
- Trnava
- Jaslovské Bohunice
- Malženice
- Špačince
- Bohdanovce nad Trnavou
- Šelpice
- Suchá nad Parnou
- Zvončín
- Bučany
- Brestovany
- Ružindol
- Biely Kostol
- Dolné Lovčice
- Zavar
- Hrnčiarovce nad Parnou
- Zeleneč

- Mzda: 4,50 - 5€/hod brutto, vyplatená hneď nasledujúci týždeň

Máte otázky? Pre viac info volajte na číslo +421 902 971 283, alebo píšte na [email protected].

- jednoduchá a zaujímavá práca
- týždenné vyplácanie
- možnosť zvoliť si zmenu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti dopravy a dopravného inžinierstva.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť
- zodpovednosť

PROPLUSCO je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku už od roku 1997. Sme členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska, držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania a držiteľom oprávnenia na činnosť sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Tak ako nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov, tak je pre našu spoločnosť prvoradá aj spokojnosť zamestnávateľov, ktorým poskytujeme naše služby, ktorými sú Recruitment, Personálny lízing, Brigádnický servis, Outsourcing kontroly kvality a Mzdový outsourcing.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne.

Všetko dôležité o nás a našich službách nájdete na www.proplusco.sk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3778697  Dátum zverejnenia: 3.10.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 4,50 - 5€/hod