Špecialista na anglické záhrady – mzda 7€/hod (možnosť pracovať na živnosť)

PROPLUSCO spol. s r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
7€/brutto/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám "DREAM JOB"
predstavte si nádherný veľký pozemok plný zelene a okrasných drevín s jazierkom, na ktorom sa náchádza veľkolepá súkromná rezidencia a tam pracujete VY. Samozrejme nie sám, ale v tíme.

- celoročne sa staráte o pozemok s rozlohou cca 3,5 Ha anglická záhrada/park v BA
- pracujete so záhradnými strojmi a náradím, ktoré taktiež udržujete funkčné
- vysádzate okrasné rastliny
- robíte zemné a terénne práce
- kosíte, udržujete pozemok a jeho príslušenstvo vždy upravené, čisté, reprezentatívne.

Jedná sa o prácu na dobu určitú do cca 31.10.2019, prípadne podľa dohody, možnosť rotácie a istoty práce na ďalšie sezóny.

Zabezpečíme Vám:

- bezproblémové autobusové spojenie,
- prácu Vám zaručíme dovtedy, kým Vás to bude baviť,
- pobyt na čerstvom vzduchu, v prírode, obklopený neskutočnou faunou a flórou,
- žiadny stres, nikto Vás nebude naháňať, pracujete podľa vlastného tempa,
- sami sebe budete pánom,
- ide o sezónnu prácu, čo Vám dáva väčšiu voľnosť v zimných mesiacoch pracovať u nejakého iného klienta,
  prípadne sa venovať rodine či oddychu,
- 8 hodinovú pracovnú dobu, v prípade nutnosti nadčasy hlavne v lete, samozrejme platené,
- stravné lístky, možnosť stravovania v blízkosti rezidencie, nadštandardne vybavená denná miestnosť pre
  zamestnancov k voľnému používaniu.

Zaslaním môjho životopisu a motivačného listu, resp. inej dokumentácie beriem na vedomie, že spoločnosť PROPLUSCO spol. s r. o. bude spracúvať moje osobné údaje na účely uskutočnenia výberového konania a obsadenia uverejnenej pracovnej pozície vhodným kandidátom, a teda za účelom sprostredkovania zamestnania.

Súčasne beriem na vedomie, že moje osobné údaje budú zdieľané so spoločnosťou, pre ktorú sa uvedená pracovná pozícia obsadzuje.

Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia.

Zároveň naša spoločnosť pristupuje k ochrane Vašich osobných údajov seriózne a preto upriamujeme Vašu pozornosť na Poučenie dotknutej osoby, kde sa dozviete kompletné informácie o Vašich právach a spôsobe spracúvania Vašich osobných údajov https://proplusco.sk/ochrana-osobnych-udajov-gdpr

Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Ak ste domáci kutil, milovník prírody, záhradný architekt vo Vašej rodinnej záhradke, alebo ste vyštudovali podobný odbor a túžite sa naďalej venovať tomu, čo Vás baví, napĺňa a disponujete okrem teoretických aj praktickými skúsenosťami /v zmysle trvalého pracovného úväzku u podobného zamestnávateľa nestačí žiaľ skúsenosť s prácami v domácich záhradách/ potom sa veľmi radi s Vami stretneme a vypočujeme si Vaše rady, odporúčania a motiváciu pracovať pre nás.

Na oplátku však budeme vyžadovať absolútnu diskrétnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť pri práci.

PROPLUSCO je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku už od roku 1997. Sme členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska, držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania a držiteľom oprávnenia na činnosť sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Tak ako nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov, tak je pre našu spoločnosť prvoradá aj spokojnosť zamestnávateľov, ktorým poskytujeme naše služby, ktorými sú Recruitment, Personálny lízing, Brigádnický servis, Outsourcing kontroly kvality a Mzdový outsourcing.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne.

Všetko dôležité o nás a našich službách nájdete na www.proplusco.sk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3625451  Dátum zverejnenia: 20.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7€/brutto/hodina