Nákupca/ Purchasing Specialist

Kde?

Bratislava

Pracovný pomer

plný úväzok

Mzda (brutto)

1100 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V súčasnosti hľadáme posilu pre nákupné oddelenie nadnárodnej spoločnosti /popredného európskeho distribútora papiera/. Potrebujeme spoľahlivého a flexibilného kolegu s aktívnym anglickým jazykom, ktorý je schopný samostatne sa rozhodovať, je otvorený akýmkoľvek zmenám a má už skúsenosť s podobnou pozíciou.
Vašou náplňou práce bude:
  • riadenie štandardných zásob/ denná operatíva,
  • kontrola stavu zásob pridelených materiálov,
  • vystavovanie a sledovanie nákupných objednávok,
  • zodpovednosť za pridelený sortiment,
  • komunikácia s domácimi aj zahraničnými dodávateľmi,
  • preverovanie špeciálnych dopytov a vypracovanie cenových ponúk,
  • komunikácia a úzka spolupráca s oddelením predaja,
  • intenzívna interná komunikácia s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti/ financie, logistika (sklad).

Uvítame kandidátov, ktorí disponujú nasledujúcimi požiadavkami:
  • angličtina slovom aj písmom nevyhnutná,
  • nemčina písmom,
  • skúsenosti s riadením zásob, resp. logistikou či nákupom,
  • analytické myslenie, spoľahlivosť,
  • komunikatívnosť, asertivita,
  • otvorenosť voči zmenám,
  • skúsenosť so SAPom výhodou (nie podmienkou),
  • MS office, MS excel na pokročilej úrovni,
  • schopnosť pracovať v tíme i samostatne

  • možnosť denného využívania cudzích jazykov v práci
  • možnosť osobne a kariérne rásť
  • 2 x ročne masáže zabezpečené spoločnosťou
  • možnosť sebarealizácie
  • kontakt s klientmi, ktorí už sú obchodní partneri spoločnosti

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti PROPLUSCO, spol. s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Náš klient patrí medzi najväčších svetových distribútorov materiálov pre podporu komunikácie na trhu. Uspokojuje požiadavky zákazníkov ktorými sú tlačiarne, reklamné a komunikačné agentúry, kancelárske veľkoobchody, veľké spoločnosti a štátna správa.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - základy
Microsoft Excel - pokročilý

PROPLUSCO je pracovnou a personálnou spoločnosťou, ktorá ponúka možnosť zamestnancom nájsť vhodné pracovné miesta na trvalý alebo brigádnický pomer a rovnako poskytuje zamestnávateľom služby v oblasti pracovného leasingu, vyhľadávania vhodných pracovníkov na voľné pracovné pozície a brigádnický servis.
Služby v oblasti personalistiky vykonávame na Slovensku už od roku 1997.
Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania, a to rýchlo a kvalitne. Nosnými piliermi našej spoločnosti je spoľahlivosť a zodpovednosť.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PROPLUSCO spol. s r. o.
A. Bernoláka 51/B
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ivana Tršková
Tel.: 0904 516 596
E-mail: poslať životopis
ID: 3467025   Dátum zverejnenia: 9.8.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1100 € brutto