Team Leader/Predák s ubytovaním zadarmo v Prahe

Kde?

Praha, Česko

Pracovný pomer

plný úväzok, na dohodu (brigády)

Mzda (brutto)

1500 EUR + výkonnostné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • riadenie tímu cca 20 pracovníkov na zmene
  • kontrola výkonov a produktivity
  • zabezpečenie plnohodnotného servisu pre klienta aj zamestnancov spoločnosti
  • komunikácia s klientom ohľadom objednávok, obsadenosti
  • komunikácia so zamestnancami ohľadom práce, obsadzovania zmien
  • spracovanie dochádzky
  • koordinácia nástupov u klienta
  • práca aj na nočné zmeny

práca v spoločnosti so stabilným postavením na trhu
práca v mladom, príjemnom kolektíve,
dynamické pracovné tempo
flexibilný pracovný čas
služobný telefón
v prípade potreby ubytovanie

Prosíme uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené okrajové požiadavky, aby svoje štruktúrované C.V. v slovenskom jazyku, posielali výhradne na uvedenú e-mailovú adresu.
Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači a to telefonicky alebo e-mailom. Za porozumenie ďakujeme

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Personálne poradenstvo

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

B – aktívny vodič,

Požadovaná prax
Skúsenosť s prácou v sklade a vedením ľudí výhodou

flexibilita
komunikačné zručnosti
odolnosť voči stresu
ochota a chuť pracovať s ľuďmi
schopnosť viesť tím ľudí

PROPLUSCO je pracovnou a personálnou spoločnosťou, ktorá ponúka možnosť zamestnancom nájsť vhodné pracovné miesta na trvalý alebo brigádnický pomer a rovnako poskytuje zamestnávateľom služby v oblasti pracovného leasingu, vyhľadávania vhodných pracovníkov na voľné pracovné pozície a brigádnický servis.
Služby v oblasti personalistiky vykonávame na Slovensku už od roku 1997.
Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne. Nosnými piliermi našej spoločnosti je spoľahlivosť a zodpovednosť.
Viac pracovných pozícií nájdete na www.bit.ly/PonukaPracePROPLUSCO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PROPLUSCO spol. s r.o.
Staré Grunty 36
841 04 Bratislava
ID: 3456346   Dátum zverejnenia: 7.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1500 EUR + výkonnostné prémie