Zástupca majstra materiálového hospodárstva/ Administrátor skladových operácií

Kde?

Studená 35, Bratislava

Pracovný pomer

plný úväzok

Mzda (brutto)

od 1000 € + variabilná zložka a príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme uchádzačov, ktorí majú skúsenosti s vedením skladových zásob a inventúrami, organizačné schopnosti ale i skúsenosti s prácou na VZV. Vašou hlavnou zodpovednosťou bude administratívna práca /vybavovanie príjmov, sprievodných dokladov, práca v SAP, komunikácia s rôznymi oddeleniami v spoločnosti. Potrebujeme však flexibilného človeka, ktorý ochotne sem-tam sadne na VZV a vypomôže ostatným kolegom v sklade v prípade potreby. Prioritou stále ostáva najmä kontrolná a riadiaca činnosť, ktorá zahŕňa:

  • kontrolu skladových priestorov
  • preverenie technického stavu pridelených VZV a inej manipulačnej techniky
  • na základe písomných požiadaviek jednotlivých výrobných stredísk plynule a načas zásobovať výrobu obalovým materiálom, potravinovými zložkami, chemikáliami a čistiacimi prostriedkami
  • zabezpečenie výkladky materiálu a nákladky napr. vratných obalov
  • kontrolu dodaného množstva materiálu s dodacím listom
  • zabezpečovanie výdaju ochranných pracovných prostriedkov, kancelárskych potrieb a tlačív
  • spracovanie skladových dokladov (príjemky a výdajky)
  • podieľanie sa na mesačných inventúrach

Rozhodovacie právomoci zamestnanca:
- dodržiavanie FIFO/FEFO
  • návrhy na reklamácie z dôvodu viditeľných poškodení materiálov priamo od dodávateľa pri dodávke
  • kontrola dokumentov pri dodávke

Zamestnanec je v prípade neprítomnosti oprávnený zastupovať:
  • vedúceho skladov OMH
  • skladníka

Zamestnanec je v prípade neprítomnosti zastupovaný:
vedúcim skladov OMH

  • práca v stabilnej spoločnosti
  • poukážka na nákup v podnikovej predajni
  • príspevok na DDS
  • 13. a 14. plat, vyplácaný 2x ročne
  • bonus pri životnom jubileu 50 rokov, 60 rokov
  • bonus pri pracovnom výročí
  • pri príležitosti svadby

Zaslaním životopisu dávate súčasne spoločnosti PROPLUSCO, spol. s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť je jedným z najväčších slovenských producentov mliečnych výrobkov. Spracúva mlieko tej najvyššej kvality a spotrebiteľom ponúka tradičné i inovatívne mliečne výrobky nesúce rovnomennú obchodnú značku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
SAP - základy

Počet rokov praxe

Skladové hospodárstvo
2

  • skúsenosti s vedením skladových zásob a tímu pracovníkov
  • skúsenosti s inventúrami
  • prax v riadení VZV
  • organizačné schopnosti
  • práca s PC

PROPLUSCO je pracovnou a personálnou spoločnosťou, ktorá ponúka možnosť zamestnancom nájsť vhodné pracovné miesta na trvalý alebo brigádnický pomer a rovnako poskytuje zamestnávateľom služby v oblasti pracovného leasingu, vyhľadávania vhodných pracovníkov na voľné pracovné pozície a brigádnický servis.
Služby v oblasti personalistiky vykonávame na Slovensku už od roku 1997.
Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania, a to rýchlo a kvalitne. Nosnými piliermi našej spoločnosti je spoľahlivosť a zodpovednosť.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PROPLUSCO spol. s r. o.
A. Bernoláka 51/B
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ivana Tršková
Tel.: 0904 516 596
E-mail: poslať životopis
ID: 3389852   Dátum zverejnenia: 15.5.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1000 € + variabilná zložka a príplatky