Linux/ Unix Špecialista

Kde?

Prešov

Pracovný pomer

plný úväzok

Mzda (brutto)

od 1400/brutto/mesiac v závislostí od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rakúska spoločnosť otvára svoje brány "IT špecialistom" na východnom Slovensku buduje nový pracovný tím, ktorého súčasťou môžete byť i VY.

Pracovná náplň:
  • inštalácia, plánovanie a konfigurácia RedHat systémovej infraštruktúry
  • spracovanie problémov a incidentov v infraštruktúre RedHat
  • 2nd/ 3nd Level Support
  • spolupráca na projektoch
  • zostavenie a aktualizácia systémovej dokumentácie

  • zázemie v dynamicky rastúcej medzinárodnej spoločnosti
  • odborné, technické, jazykové školenia
  • stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
  • komplet nový pracovný tím s možnosťou nastavenia vlastných pravidiel fungovania
  • home office 4x do mesiaca, v prípade rodinných problémov /OČR, PN, čí iné/ možnosť dohody a práce z domu
  • motivujúce platové ohodnotenie: základná mzda + 13 plat rozdelený do kvartálnych odmien, každoročné prehodnotenie platu

V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite Váš životopis v slovenskom aj anglickom jazyku na adresu uvedenú v pracovnej ponuke a hlavne sa nebojte nás kontaktovať s akýmikoľvek otázkami. Sme pripravení Vám na ne odpovedať, prípadne Vám odpoveď zistiť :) u fudovaných odborníkov.

Zaslaním Vášho životopisu dávate spoločnosti PROPLUSCO, spol. s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Už viac ako 10 rokov poskytuje náš klient profesionálne služby v oblasti IT:

  • IT servis

  • pevné a mobilné telekomunikačné služby

  • IT služby pre Raiffeisen Informatik ( Cloud, IaaS, ITSM Box )

  • IT Service Desk pre Raiffeisen Informatik

Spoločnosť je na základe svojej širokej ponuky poskytovateľom servisných služieb s vysokým stupňom samostatnosti a flexibilnými možnosťami orientovanými na zákazníka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

UNIX/Linux - pokročilý
Administrácia UNIX/Linux - pokročilý

LINUX špecialista musí mať:
viacročné skúsenosti ako RedHat administrátor
znalosť RedHat Satellite Server
virtualizácie serverov
znalosť jedného zo skriptovacích jazykov (Bash, Python)
skúsenosť s VMware ESXi
RedHat certifikácia výhodou a krokom k úspechu

UNIX špecialista musí mať:
  • viacročné skúsenosti v shell script (ksh/bash)
  •  systémová znalosť AIX a UNIX
  • skúsenosť s IBM POWER VM so zameraním HMC
  • IBM Cluster

Good to have:
  • certifikát z RHEL Lunix a AIX
  • znalosť s PCI DSS reguláciami
  • skúsenosť s IBM SW a IBM servermi

  • znalosť anglického jazyka podmienkou a nemeckého jazyka výhodou
  • administrácia Linux/ Unix -  pokročilý
  • ochota pracovať na zmeny (potrebné pokryť support 06:00 - 15:00, 13:00 - 20:00), možnosť individuálnej dohody ohľadne pracovného času
  • nutnosť absolvovania týždenného vstupného školenia v Rakúsku na centrále
  •  občasná pracovná pohotovosť

- v prípade potreby support rakúskych kolegov priamo na centrále

PROPLUSCO je pracovnou a personálnou spoločnosťou, ktorá ponúka možnosť zamestnancom nájsť vhodné pracovné miesta na trvalý alebo brigádnický pomer a rovnako poskytuje zamestnávateľom služby v oblasti pracovného leasingu, vyhľadávania vhodných pracovníkov na voľné pracovné pozície a brigádnický servis.
Služby v oblasti personalistiky vykonávame na Slovensku už od roku 1997.
Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania, a to rýchlo a kvalitne. Nosnými piliermi našej spoločnosti je spoľahlivosť a zodpovednosť.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PROPLUSCO spol. s r. o.
Štúrova 27
040 01 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Lukáš Geryk
Tel.: +421902971281
E-mail: poslať životopis
ID: 3385276   Dátum zverejnenia: 10.5.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1400/brutto/mesiac v závislostí od skúseností