Kontrolór kvality: Krátka pracovná doba, ale stále veľmi dobrý zárobok!!!

Kde?

Bratislava

Pracovný pomer

plný úväzok

Mzda (brutto)

4,80€/brutto/hodina + 6 € za zmenu a 120 € mesačne po splnení dochádzky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude:
  • vizuálna kontrola sklenených výrobkov
  • meranie výrobkov podľa noriem
  • odstránenie nežiadúcich/ chybných výrobkov
  • balenie hotových výrobkov
  • trojzmenná prevádzka

  • dochádzkový bonus 120€ mesačne
  • stravné lístky v hodnote 3,70€ sú spoločnosťou preplácané nad rámec zákonníka práce (zamestnanec hradí 0,95€)
  • individuálny bonus 6€/zmena

V prípade, ak Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite nám Váš životopis. Kontaktovať budeme len vhodných kandidátov telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu, ostatným zašleme ďakovný e-mail.

Ďakujeme za pochopenie. Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti PROPLUSCO, spol. s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre spoločnosť so stabilným postavením na trhu, ktorá sa zaoberá výrobou sklenených ampuliek pre farmaceutický a lekársky priemysel. Bezchybné výrobky sú následne distribuované do nemocníc a lekární.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo je pre danú prácu potrebné:

  • zodpovednosť, dôslednosť a precíznosť
  • dobrý zrak
  • chuť pracovať

PROPLUSCO je pracovnou a personálnou spoločnosťou, ktorá ponúka možnosť zamestnancom nájsť vhodné pracovné miesta na trvalý alebo brigádnický pomer a rovnako poskytuje zamestnávateľom služby v oblasti pracovného leasingu, vyhľadávania vhodných pracovníkov na voľné pracovné pozície a brigádnický servis.
Služby v oblasti personalistiky vykonávame na Slovensku už od roku 1997.
Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania, a to rýchlo a kvalitne. Nosnými piliermi našej spoločnosti je spoľahlivosť a zodpovednosť.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PROPLUSCO spol. s r. o.
Staré Grunty 36
Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Šimon Komrska
Tel.: +421911071381
E-mail: poslať životopis
ID: 3385265   Dátum zverejnenia: 10.5.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4,80€/brutto/hodina + 6 € za zmenu a 120 € mesačne po splnení dochádzky