Pozor hľadáme si nového kolegu/kolegyňu do tímu. Pridaj sa k nám. (Recruiter#Headhunter#Researcher#LinkedIn špecialista)

Kde?

Staré Grunty 36, Bratislava

Pracovný pomer

plný úväzok

Mzda (brutto)

len medzi štyrmi očami

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako recruiter budeš mať na starosti:

  • realizáciu náborových kampaní za účelom obsadenia voľných pracovných pozícií
  • špecifikáciu požiadaviek na pracovnú pozíciu
  • inzerovanie voľných pracovných miest v médiách
  • kontaktovanie potenciálnych kandidátov na voľnú pracovnú pozíciu a selekcia najvhodnejších
  kandidátov
  • príprava, organizácia a vedenie vstupných pohovorov s kandidátmi
  • participácia na marketingových aktivitách spoločnosti (inzercia, letáčiky)
  • reprezentácia spoločnosti na veľtrhoch práce, seminároch, konferenciách

  • Práca v spoločnosti, ktorá už 20 rokov neohrozene pôsobí na trhu
  • Práca v mladom, príjemnom a hlavne pohodovom kolektíve
  • Zaujímavý a motivujúci odmeňovací systém + systém osobného
  ohodnotenia pri splnení individuálnych aj skupinových kvartálnych plánov
  • Variabilnosť pri obsadzovaní pracovných pozícií /obchod, logisitika, IT, potravinártvo,
  automotive, strojárstvo, gastro/ s monotónnosťou sa určite v
  našej práci nestretneš
  • Vytváranie nových profesijných kontaktov a vzťahov

V prípade, ak Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite nám Váš životopis na e-mailovú adresu: martina.sliviakova@proplusco.sk. Kontaktovať budeme len vhodných kandidátov telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu, ostatným zašleme ďakovný e-mail. Ďakujeme za pochopenie. Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti PROPLUSCO, spol. s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Personálna spoločnosť, zaoberajúca sa poskytovaním služieb, pôsobiaca v rámci Slovenskej a Českej republiky. PROPLUSCO spol. s r.o. je držiteľom povolenia na vykonávanie Agentúry dočasného zamestnávania, vydaného Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny, číslo: AA/2009/9543/3755/OISS. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Personalistika - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

minimálne
1

  • minimálne 1 rok prax v obore
  • skúsenosť s aktívnym vyhľadávaním vhodných kandidátov /Profesia, LinkedIn, Kariéra,
  Facebook  . . . a všetky iné doposiaľ nami nepoznané portály, sociálne siete /
  • skúsenosť s marketingovými aktivitami vítaná, kreativita a nápaditosť viac než nutná
  • aktívna angličtina
  • vodičský preukaz a aktívny vodič - podmienkou
  • asertivita
  • časová flexibilita
  • rýchle jednanie
  • profesionalita
  • prirodzená schopnosť vytvárania profesionálnych vzťahov
  • rýchla tímová aj pracovná adaptácia
  • precíznosť

PROPLUSCO je pracovnou a personálnou spoločnosťou, ktorá ponúka možnosť zamestnancom nájsť vhodné pracovné miesta na trvalý alebo brigádnický pomer a rovnako poskytuje zamestnávateľom služby v oblasti pracovného leasingu, vyhľadávania vhodných pracovníkov na voľné pracovné pozície a brigádnický servis.
Služby v oblasti personalistiky vykonávame na Slovensku už od roku 1997.
Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania, a to rýchlo a kvalitne. Nosnými piliermi našej spoločnosti je spoľahlivosť a zodpovednosť.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PROPLUSCO spol. s r. o.
Staré Grunty 36
841 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martina Sliviaková
Tel.: +421911966599
E-mail: poslať životopis
ID: 3361507   Dátum zverejnenia: 13.4.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   len medzi štyrmi očami