Hľadá sa teamleader na oddelenie technickej podpory

Kde?

Nitriansky kraj, okres Nitra

Pracovný pomer

plný úväzok

Mzda (brutto)

1700€/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vedenie zamestnancov helpdesku /oddelenia technickej podpory/
  • plánovanie zmien
  • riešenie projektov
  • určovanie prioritných úloh
  • prelozdeľovanie práce na jednotlivé zmeny /3 - zmenná prevádzka/
  • styčný dôstojník medzi slovenským a rakúskym office
  • aktívna Aj alebo Nj podmienkou !!!
- bežná office agenda /dochádzky, zabezpečenie kancelárskych potrieb . . . /
  • riešenie bežných problémov, či dopytov a potrieb zamestnancov oddelenia

  • zázemie v dynamicky rastúcej medzinárodnej spoločnosti
  • odborné, technické, jazykové školenia
  • stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
  • motivujúce platové ohodnotenie: základná mzda + 13 plat rozdelený do kvartálnych odmien, každoročné
  prehodnotenie platu

V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite Váš životopis v slovenskom aj anglickom jazyku na adresu uvedenú v pracovnej ponuke a hlavne sa nebojte nás kontaktovať s akýmikoľvek otázkami. Sme pripravení Vám na ne odpovedať, prípadne Vám odpoveď zistiť :) u fundovaných odborníkov.

Zaslaním Vášho životopisu dávate spoločnosti PROPLUSCO, spol. s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Už viac ako 10 rokov poskytuje náš klient profesionálne služby v oblasti IT:

  • IT servis

  • pevné a mobilné telekomunikačné služby

  • IT služby pre Raiffeisen Informatik ( Cloud, IaaS, ITSM Box )

  • IT Service Desk pre Raiffeisen Informatik

Spoločnosť je na základe svojej širokej ponuky poskytovateľom servisných služieb s vysokým stupňom samostatnosti a flexibilnými možnosťami orientovanými na zákazníka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Viac než vítaný je kandidát/kandidátka s podobným backround, teda skúsený senior teamleader, ktorý pracoval na obdobnom oddelení /helpdesk, call centrum/, technicky zdatný, analyticky zmýšľajúci diplomat s prirodzeným a priamym vystupovaním a autoritou, ktorý sa nebojí nových výziev a zároveň sám bude vedieť prispieť k zdravému chodu oddelenia a plneniu stanovených plánov, úloh.
  • skúsený leader
  • zanietený pre prácu
  • s organizačnými a komunikačnými schopnosťami
  • dobrý školiteľ
  • trpezlivý
  • technicky zdatný
  • jazykovo vybavený Aj alebo Nj aktívne

PROPLUSCO je pracovnou a personálnou spoločnosťou, ktorá ponúka možnosť zamestnancom nájsť vhodné pracovné miesta na trvalý alebo brigádnický pomer a rovnako poskytuje zamestnávateľom služby v oblasti pracovného leasingu, vyhľadávania vhodných pracovníkov na voľné pracovné pozície a brigádnický servis.
Služby v oblasti personalistiky vykonávame na Slovensku už od roku 1997.
Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania, a to rýchlo a kvalitne. Nosnými piliermi našej spoločnosti je spoľahlivosť a zodpovednosť.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PROPLUSCO spol. s r. o.
Staré Grunty 36
841 04 Bratislava
ID: 3360353   Dátum zverejnenia: 12.4.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1700€/brutto