Skladový operátor II na TPP

Kde?

Nitra

Pracovný pomer

plný úväzok

Mzda (brutto)

dohodou na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca v sklade podľa požiadavky nadriadených operátorov
  • nakladanie, vykladanie, premiestňovanie, ukladanie, kontrola a balenie tovaru
  • práca so skenerom
  • trojzmenná prevádzka (1. týždeň ranná; 2. týždeň poobedná; 3. týždeň nočná; víkendy voľné s možnosťou nadčasov)

  • motivujúce platové ohodnotenie
  • 100% preplácanie straných lístkov zamestnávateľom
  • výkonnostné bonusy
  • dochádzkové bonusy
  • bonusy za nadčasy

V prípade ak Vás ponuka zaujala, prosíme pošlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti PROPLUSCO, spol. s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť je súčasťou poprednej poštovej a logistickej spoločnosti, na slovenkom trhu pôsobí od februára 2015 a poskytuje prepravné služby šité na mieru podľa požiadaviek zákazníkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • skúsenosti s prácou v sklade (vítané)
  • schopnosť a ochota pracovať na pracovné zmeny
  • komunikačné zručnosti

PROPLUSCO je pracovnou a personálnou spoločnosťou, ktorá ponúka možnosť zamestnancom nájsť vhodné pracovné miesta na trvalý alebo brigádnický pomer a rovnako poskytuje zamestnávateľom služby v oblasti pracovného leasingu, vyhľadávania vhodných pracovníkov na voľné pracovné pozície a brigádnický servis.
Služby v oblasti personalistiky vykonávame na Slovensku už od roku 1997.
Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania, a to rýchlo a kvalitne. Nosnými piliermi našej spoločnosti je spoľahlivosť a zodpovednosť.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PROPLUSCO spol. s r. o.
Štúrova 22
94901 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lukáš Lužbeťák
Tel.: +421911966500
E-mail: poslať životopis
ID: 3360274   Dátum zverejnenia: 12.4.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou na pracovnom pohovore