Routing a Switching Špecialista

Kde?

Prešov, Prešovský kraj, okres Prešov

Pracovný pomer

plný úväzok

Mzda (brutto)

1800€ -2000€/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • zabezpečenie prevádzky komplexnej sieťovej infraštruktúry
  • koncepcia vývoja, plánovania a implementácie riešení LAN/ WAN/ WLAN v tomto prostredí
  • poskytovanie supportu zákazníkom
  • správa a vedenie dokumentácie, analýzy a odstraňovanie problémov
  • koordinácia a spolupráca s externými poskytovateľmi služieb
  • skúsenosť s riadením projektov je nevyhnutná

The candidate must display a proven history of working with the following technologies:

  • Common data centre fabric architectures based on Cisco Nexus switching platforms
  • Passive/active copper and fibre optic cabling
  • Transceiver modules (SFP, SFP+, XFP etc.)
  • L2/L3 protocols: CDP, LLDP, STP, VLANs, Trunking, SVI/RVI/IRB, LACP, UDLD, HSRP, VRRP, GLBP, VPC, ARP & Static Routing
  • Management/other network protocols: AAA (TACACS+, RADIUS etc), NTP, DNS, SSH, SCP, SFTP, SYSLOG, SNMP

 She/he also must be experienced in at least one of the following areas:

  • Security architectures including HA, C2S/S2S VPN & NAT based on CheckPoint firewalls
  • Application delivery architectures based on Radware Alteon appliances

The candidate should also posses the following skills:

  • L2/L3 protocols: BFD, Dynamic Routing (OSPF, BGP etc.)
  • General understanding of relevant operating systems (Unix, Linux and Windows)
  • General understanding of relevant server virtualisation technologies (VMWare ESX, Microsoft Hyper-V and IBM POWER)
  • General understanding of relevant storage technologies (FC & NFS)
  • Knowledge of cryptographic technologies and algorithms (Keys, cipher suites, certificates etc.)

  • zázemie v dynamicky rastúcej medzinárodnej spoločnosti
  • odborné, technické, jazykové školenia
  • stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
  • komplet nový pracovný tím s možnosťou nastavenia vlastných pravidiel fungovania
  • home office 4x do mesiaca, v prípade rodinných problémov /OČR, PN, čí iné/ možnosť dohody a práce z
  domu
  • motivujúce platové ohodnotenie: základná mzda + 13 plat rozdelený do kvartálnych odmien, každoročné
  prehodnotenie platu

V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite Váš životopis v slovenskom aj anglickom jazyku na adresu uvedenú v pracovnej ponuke a hlavne sa nebojte nás kontaktovať s akýmikoľvek otázkami. Sme pripravení Vám na ne odpovedať, prípadne Vám odpoveď zistiť :) u fudovaných odborníkov.

Zaslaním Vášho životopisu dávate spoločnosti PROPLUSCO, spol. s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Už viac ako 10 rokov poskytuje náš klient profesionálne služby v oblasti IT:

  • IT servis

  • pevné a mobilné telekomunikačné služby

  • IT služby pre Raiffeisen Informatik ( Cloud, IaaS, ITSM Box )

  • IT Service Desk pre Raiffeisen Informatik

Spoločnosť je na základe svojej širokej ponuky poskytovateľom servisných služieb s vysokým stupňom samostatnosti a flexibilnými možnosťami orientovanými na zákazníka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia LAN/WAN - pokročilý
Klient/server administrácia - pokročilý

  • ukočené vysokoškolské vzdelanie technického smeru, prípadne adekvátne pracovné skúsenosti v IT oblasti
  • profesionálne skúsenosti v LAN/WAN prostredí
  • veľmi dobrá znalosť anglického jazyka písomná aj ústna forma, prípadne nemeckého jazyka
  • pasívna/ aktívna znalosť a práca s optickými káblami
  • znalosť Cisco Nexus switching platforiem

PROPLUSCO je pracovnou a personálnou spoločnosťou, ktorá ponúka možnosť zamestnancom nájsť vhodné pracovné miesta na trvalý alebo brigádnický pomer a rovnako poskytuje zamestnávateľom služby v oblasti pracovného leasingu, vyhľadávania vhodných pracovníkov na voľné pracovné pozície a brigádnický servis.
Služby v oblasti personalistiky vykonávame na Slovensku už od roku 1997.
Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania, a to rýchlo a kvalitne. Nosnými piliermi našej spoločnosti je spoľahlivosť a zodpovednosť.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PROPLUSCO spol. s r.o.
Staré Grunty 36
841 04 Bratislava
ID: 3360220   Dátum zverejnenia: 12.4.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1800€ -2000€/brutto