Si šikovný technik strojov a zariadení? Pridaj sa k nám rovno do kmeňa! (ubytovanie zadarmo)

Kde?

Bratislavský kraj, Bratislava

Pracovný pomer

plný úväzok

Mzda (brutto)

800€ + 1000€ vernostné /500€ po skúšobnej dobe, 500€ po 6 mesiacoch/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Fyzicky nenáročná práca v príjemnom kolektíve a k tomu megabalíček benefitov - výhodnejšiu pracovnú ponuku ani nenájdete! Poďte sa k nám (rovno do kmeňa) presvedčiť o tom, že spoločnosť sa vie riadne postarať o svojich zamestnancov. Robota nie je ťažká, môžete si vybrať jednu z troch pozícií:
1. Operátor digitálnej tlače
2. Operátor wrappovacej (baliacej) linky
3. Operátor dokončovacej linky

Vašou hlavnou pracovnou náplňou bude:
1.Operátor digitálnej tlače
  • príprava a obsluha digitálnych tlačiarní
  • práca s databázou údajov
  • tlač dát
  • kontrola tlačených výstupov
  • základné nastavenie digitálneho stroja
  • 12-hodinové zmeny (denné/ nočné)

2. Operátor wrappovacej (baliacej) linky
- príprava a obsluha wrappovacej linky
  • tlač dát
  • manuálne nastavovanie stroja
  • odstraňovanie bežných prevádzkových závad

- vykonávanie dokončovacích a pomocných prác
  • obsluha dokončovacích zariadení (kolátor, rezačka)
  •  8-hodinové zmeny (denné/ víkendy voľné)

  • nemáte potrebnú prax? žiadny problém, všetko vás naučíme (otvorené dvere majú i absolventi)
  • zaujímavé finančné ohodnotenie, bohatý balík príplatkov a osobných ohodnotení aj nad rámec zákonníka
  práce
  • bonus 1000€ po uplynutí skúšobnej doby
  • zmluvne garantované zvýšenie mzdy po 6. mesiacoch
  • pravidelné polročné prehodnocovanie mzdy
  • ubytovanie ZADARMO
  • strava zabezpečená zamestnávateľom priamo na pracovisku
  • bezproblémové autobusové spojenie, ľahko dostupná lokalita, priamo pri ŽST Lamač
  • bohatý sociálny program
  • zmluva na dobu neurčitú, priamo do kmeňa
  • fyzicky nenáročná práca v príjemnom kolektíve

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti PROPLUSCO, spol. s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť poskytuje komplexné služby, obsahujúce proces výroby publikácie, ale aj sprievodné a doplnkové služby – od profesionálnej osobnej konzultácie v počiatočnej fáze projektu, cez tlač, až po finálnu úpravu, balenie, adresovanie a distribúciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • vzdelanie, ešte lepšie prax v obore strojárskom, prípadne polygrafickom viac než vítaná, taktiež skúsenosť
   s prácou operátora strojov alebo zariadení, nastavovača strojov môže výrazne uľahčiť zaškoľovací proces a
   pracovnú adaptáciu
  • schopnosť a záujem učiť sa nové veci
  • vzdelanie v odbore polygrafia je výhodou, NIE PODMIENKOU
  • ochota pracovať na zmeny (12-hodinové zmeny - krátky/dlhý týždeň) - operátor digitálnej tlače/ operátor wrappovacej linky
- práca na 8-hodinové zmeny - operátor dokončovacej linky
  • manuálna zručnosť
  • technické myslenie
  • PC znalosť
  • potvrdenie o bezúhonnosti (výpis z registra trestov)

PROPLUSCO je pracovnou a personálnou spoločnosťou, ktorá ponúka možnosť zamestnancom nájsť vhodné pracovné miesta na trvalý alebo brigádnický pomer a rovnako poskytuje zamestnávateľom služby v oblasti pracovného leasingu, vyhľadávania vhodných pracovníkov na voľné pracovné pozície a brigádnický servis.
Služby v oblasti personalistiky vykonávame na Slovensku už od roku 1997.
Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania, a to rýchlo a kvalitne. Nosnými piliermi našej spoločnosti je spoľahlivosť a zodpovednosť.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PROPLUSCO spol. s.r.o.
Staré Grunty 36
841 04 Bratislava
ID: 3351178   Dátum zverejnenia: 3.4.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800€ + 1000€ vernostné /500€ po skúšobnej dobe, 500€ po 6 mesiacoch/