Si šikovný technik strojov a zariadení? Pridaj sa k nám rovno do kmeňa! (ubytovanie zadarmo)

PROPLUSCO spol. s r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
800€ + 1000€ vernostné /500€ po skúšobnej dobe, 500€ po 6 mesiacoch/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Fyzicky nenáročná práca v príjemnom kolektíve a k tomu megabalíček benefitov - výhodnejšiu pracovnú ponuku ani nenájdete! Poďte sa k nám (rovno do kmeňa) presvedčiť o tom, že spoločnosť sa vie riadne postarať o svojich zamestnancov. Robota nie je ťažká, môžete si vybrať jednu z troch pozícií:
1. Operátor digitálnej tlače
2. Operátor wrappovacej (baliacej) linky
3. Operátor dokončovacej linky

Vašou hlavnou pracovnou náplňou bude:
1.Operátor digitálnej tlače
- príprava a obsluha digitálnych tlačiarní
- práca s databázou údajov
- tlač dát
- kontrola tlačených výstupov
- základné nastavenie digitálneho stroja
- 12-hodinové zmeny (denné/ nočné)

2. Operátor wrappovacej (baliacej) linky
- príprava a obsluha wrappovacej linky
- tlač dát
- manuálne nastavovanie stroja
- odstraňovanie bežných prevádzkových závad

- vykonávanie dokončovacích a pomocných prác
- obsluha dokončovacích zariadení (kolátor, rezačka)
- 8-hodinové zmeny (denné/ víkendy voľné)

- nemáte potrebnú prax? žiadny problém, všetko vás naučíme (otvorené dvere majú i absolventi)
- zaujímavé finančné ohodnotenie, bohatý balík príplatkov a osobných ohodnotení aj nad rámec zákonníka
  práce
- bonus 1000€ po uplynutí skúšobnej doby
- zmluvne garantované zvýšenie mzdy po 6. mesiacoch
- pravidelné polročné prehodnocovanie mzdy
- ubytovanie ZADARMO
- strava zabezpečená zamestnávateľom priamo na pracovisku
- bezproblémové autobusové spojenie, ľahko dostupná lokalita, priamo pri ŽST Lamač
- bohatý sociálny program
- zmluva na dobu neurčitú, priamo do kmeňa
- fyzicky nenáročná práca v príjemnom kolektíve

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti PROPLUSCO, spol. s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť poskytuje komplexné služby, obsahujúce proces výroby publikácie, ale aj sprievodné a doplnkové služby – od profesionálnej osobnej konzultácie v počiatočnej fáze projektu, cez tlač, až po finálnu úpravu, balenie, adresovanie a distribúciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vzdelanie, ešte lepšie prax v obore strojárskom, prípadne polygrafickom viac než vítaná, taktiež skúsenosť
   s prácou operátora strojov alebo zariadení, nastavovača strojov môže výrazne uľahčiť zaškoľovací proces a
   pracovnú adaptáciu
- schopnosť a záujem učiť sa nové veci
- vzdelanie v odbore polygrafia je výhodou, NIE PODMIENKOU
- ochota pracovať na zmeny (12-hodinové zmeny - krátky/dlhý týždeň) - operátor digitálnej tlače/ operátor wrappovacej linky
- práca na 8-hodinové zmeny - operátor dokončovacej linky

- manuálna zručnosť
- technické myslenie
- PC znalosť
- potvrdenie o bezúhonnosti (výpis z registra trestov)

PROPLUSCO je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku už od roku 1997. Sme členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska, držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania a držiteľom oprávnenia na činnosť sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Tak ako nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov, tak je pre našu spoločnosť prvoradá aj spokojnosť zamestnávateľov, ktorým poskytujeme naše služby, ktorými sú Recruitment, Personálny lízing, Brigádnický servis, Outsourcing kontroly kvality a Mzdový outsourcing.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne.

Všetko dôležité o nás a našich službách nájdete na www.proplusco.sk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3351178  Dátum zverejnenia: 3.4.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800€ + 1000€ vernostné /500€ po skúšobnej dobe, 500€ po 6 mesiacoch/