Technik BOZP (s možnosťou ubytovania)

Kde?

Slovensko, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, okres Senec, okres Dunajská Streda, Bratislava

Pracovný pomer

plný úväzok

Mzda (brutto)

1500€ - 1700

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme energického a pozitívne naladeného člena do našej talianskej ,,rodiny“! Nepotrebujeme človeka, ktorý ,,dosiahol vek plnoletosti a už má 10 ročné skúsenosti", :) ale potrebujeme, aby ste mali predovšetkým chuť pracovať a vedeli, čo obnáša práca Technika BOZP. Preto sú predošlé skúsenosti  nevyhnutné. Ak nemáte radi veľké automotive spoločnosti, v ktorých ani neviete, kto vedľa vás pracuje, myslíme, že sa Vám bude u nás páčiť. Sme malá automotive spoločnosť v Šamoríne s asi 200 zamestnancami, kde sa každý pozná po mene, prehodí medzi sebou zopár slov a v neposlednom rade ochotne pomôže.

Čo teda bude Vašou náplňou práce?

  • zastrešovanie agendy v oblasti BOZP a PO
  • kontrola a zabezpečenie dodržiavania právnych a interných predpisov
  • zisťovanie a eliminovanie potenciálnych rizík na pracovisku
  • spracovanie, evidencia a prevencia vzniku pracovných úrazov
  • školenia a rozvoj povedomia zamestnancov o dodržiavaní pravidiel BOZP
  • navrhovanie opatrení v oblasti riadenia, kontroly a zlepšovania stavu BOZP
  • vykonávanie pravidelnej kontroly dokumentácie BOZP a PO a jej aktualizácia (kontrola lehôt, harmonogramy a pod.)
  • komunikácia s príslušnými orgánmi
  • vstupné, periodické školenia pre zamestnancov

Ak Vás pracovná pozícia zaujala alebo máte ešte veľa otázok, neváhajte nás kontaktovať, buď telefonicky na 0911 475 860 alebo prostredníctvom emailu petra.benkovska@proplusco.sk, kde nám môžete poslať i Vaše životopisy v slovenskom a anglickom jazyku.

- Sme malá rodinná automotive spoločnosť, kde sa každý s každým pozná. Ideálne pre tých, ktorí majú radšej menšie spoločnosti :)

  • Keďže sme talianska spoločnosť, oprášite si tu svoje jazykové komunikačné zručnosti (taliančina alebo angličtina) a dennodenne sa v nich budete zdokonaľovať.
  • Neradi pracujete na zmeny a v noci? U nás nemusíte! Pracuje sa len od pondelka do piatku, 8,5 hod. a cez víkendy môžete oddychovať v pohodlí domova alebo v našom firemnom byte.
  • Áno poskytujeme aj ubytovanie vo firemnom byte, v ktorom dostanete vlastnú izbu (za príplatok)
  • Snažíme sa vyjsť v ústrety aj ľuďom z okolia a preto zabezpečujeme pravidlené autobusové linky ZADARMO

V prípade ak Vás ponuka zaujala, prosíme pošlite nám Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku alebo nás kontaktujte telefonicky. Všetky potrebné kontaktné údaje nájdete na konci inzerátu.  Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne spoločnosti PROPLUSCO, spol. s.r.o., súhlas so sprcovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre talianskú spoločnosť, ktorá sa zaoberá vývojom technológií a vyrobou kovových dielov pre automobilový, spotrebný a elektrotechnický priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • prax v danej oblasti podmienkou (aspoň 2 roky)
  • znalosť platnej legislatívy v oblasti BOZP, PO
  • vzdelanie v odbore Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
  •  znalosť cudzieho jazyka (anglický alebo taliansky jazyk) na komunikatívnej úrovni podmienkou

PROPLUSCO je pracovnou a personálnou spoločnosťou, ktorá ponúka možnosť zamestnancom nájsť vhodné pracovné miesta na trvalý alebo brigádnický pomer a rovnako poskytuje zamestnávateľom služby v oblasti pracovného leasingu, vyhľadávania vhodných pracovníkov na voľné pracovné pozície a brigádnický servis.
Služby v oblasti personalistiky vykonávame na Slovensku už od roku 1997.
Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania, a to rýchlo a kvalitne. Nosnými piliermi našej spoločnosti je spoľahlivosť a zodpovednosť.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PROPLUSCO spol. s.r.o.
Staré Grunty 36
841 04 Bratislava
ID: 3335606   Dátum zverejnenia: 14.3.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1500€ - 1700