Administratívny pracovník - vhodné pre absolventa

Kde?

Šamorín, Trnavský kraj

Pracovný pomer

plný úväzok

Mzda (brutto)

nástupný plat 750€ brutto/mes.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do mladého tímu pracovníkov v sklade hľadáme novú posilu plnú energie, húževnatosti so zmyslom pre detail.
Taktiež je dôležité, aby Vám nechýbala organizovanosť, dochvíľnosť, presnosť, samostatnosť a úsmev na tvári

Vaša náplň práce bude jednoduchá:
  • administratívna činnosť
  • práca v MS EXCEL
  • evidencia dokumentov pre vodičov a skladníkov
  • tlač etikiet
  • vedenie archívu

  • pozícia vhodná pre absolventa, ktorý by sa rád stal súčasťou mladého, dynamického a dobre naladeného tímu
  • práca v menšej rodinnej spoločnosti (do 200 zamestnancov) od pondelka do piatku, na 1 zmenu

Zaslaním životopisu dávate spoločnosti PROPLUSCO, spol. s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre taliansku spoločnosť špecializujúcu sa na vývoj technológií a výrobu kovových a oceľových dielov pre automobilový, spotrebný a elektrotechnický priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • znalosť anglického jazyka na úrovni B1
  • práca s PC (MS word, excel, SAP)
  • samostatnosť, zodpovednosť a presnosť
  • organizačné schopnosti

PROPLUSCO je pracovnou a personálnou spoločnosťou, ktorá ponúka možnosť zamestnancom nájsť vhodné pracovné miesta na trvalý alebo brigádnický pomer a rovnako poskytuje zamestnávateľom služby v oblasti pracovného leasingu, vyhľadávania vhodných pracovníkov na voľné pracovné pozície a brigádnický servis.
Služby v oblasti personalistiky vykonávame na Slovensku už od roku 1997.
Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania, a to rýchlo a kvalitne. Nosnými piliermi našej spoločnosti je spoľahlivosť a zodpovednosť.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PROPLUSCO spol. s r.o.
Staré Grunty 36
841 04 Bratislava
ID: 3335291   Dátum zverejnenia: 14.3.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   nástupný plat 750€ brutto/mes.