Nákupca a koordinátor náhradných dielov pre údržbu - vhodné pre absolventa

PROPLUSCO spol. s r. o.

Miesto práce
Šamorín, Trnavský kraj
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do talianskej rodinnej firmy hľadáme mladého, ambiciózneho a organizovaného kolegu, ktorého pracovnou náplňou bude:
- podieľať sa na rozhodovaní o výbere strategických dodávateľov
- preverovať dostupnosť požadovaných materiálov na trhu s ohľadom na najlepšiu cenu
- vyhľadávať vhodných dodávateľov
- tvoriť a vyjednávať obchodné podmienky s dodávateľmi
- zabezpečovať nákup (náhradných dielov, dielov pre technológiu a výrobu, chemických materiálov pre oddelenie kataforézy a laboratórium, ochranné odevy, pracovné a kancelárske pomôcky)
- sledovať a zodpovedať za stav náhradných dielov a materiálu
- pracovať v skladovom systéme Modula a SAP
- podávať správu o dosiahnutých výsledkoch svojej práce

- táto pozícia je vynikajúcim štartom pre absolventov túžiacich rozbehnúť svoju kariéru v oblasti sales a neboja sa nových výziev, samostatnosti a
  zodpovednosti
- práca v menšej rodinnej automotive spoločnosti (do 200 zamestnancov)
- novootvorená pracovná pozícia, kde je všetko pred-nastavené externou spoločnosťou, avšak práve Vy sa môžete realizovať, navrhovať
  zmeny, zlepšovať už vytvorené a zabehnuté
- z ničoho nemusíte mať obavy, do všetkých procesov a úkonov budete podrobne zasvätený...
- práca na 1 zmenu od pondelka do piatku
- možnosť ubytovania na firemnom byte za doplatok

Zaslaním životopisu dávate spoločnosti PROPLUSCO, spol. s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre taliansku spoločnosť špecializujúcu sa na vývoj technológií a výrobu kovových a oceľových dielov pre automobilový, spotrebný a elektrotechnický priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technické vzdelanie
- znalosť anglického jazyka na úrovni B2
- PC zručnosti na užívateľskej úrovni, predovšetkým EXCEL, skúsenosť so SAP výhodou, nie podmienou
- vodičský preukaz skupiny B
- logické a technické myslenie, komunikačné zručnosti, time management a organizovanosť

PROPLUSCO je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá pôsobí na Slovensku už od roku 1997. Sme členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska, držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania a držiteľom oprávnenia na činnosť sprostredkovanie zamestnania za úhradu.

Tak ako nám záleží na spokojnosti našich zamestnancov, tak je pre našu spoločnosť prvoradá aj spokojnosť zamestnávateľov, ktorým poskytujeme naše služby, ktorými sú Recruitment, Personálny lízing, Brigádnický servis, Outsourcing kontroly kvality a Mzdový outsourcing.

Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne.

Všetko dôležité o nás a našich službách nájdete na www.proplusco.sk.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3335286  Dátum zverejnenia: 14.3.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000