Nákupca a koordinátor náhradných dielov pre údržbu - vhodné pre absolventa

Kde?

Šamorín, Trnavský kraj

Pracovný pomer

plný úväzok

Mzda (brutto)

1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do talianskej rodinnej firmy hľadáme mladého, ambiciózneho a organizovaného kolegu, ktorého pracovnou náplňou bude:

  • podieľať sa na rozhodovaní o výbere strategických dodávateľov
  • preverovať dostupnosť požadovaných materiálov na trhu s ohľadom na najlepšiu cenu
  • vyhľadávať vhodných dodávateľov
  • tvoriť a vyjednávať obchodné podmienky s dodávateľmi
  • zabezpečovať nákup (náhradných dielov, dielov pre technológiu a výrobu, chemických materiálov pre oddelenie kataforézy a laboratórium, ochranné odevy, pracovné a kancelárske pomôcky)
  • sledovať a zodpovedať za stav náhradných dielov a materiálu
  • pracovať v skladovom systéme Modula a SAP
  • podávať správu o dosiahnutých výsledkoch svojej práce

  • táto pozícia je vynikajúcim štartom pre absolventov túžiacich rozbehnúť svoju kariéru v oblasti sales a neboja sa nových výziev, samostatnosti a
  zodpovednosti
  • práca v menšej rodinnej automotive spoločnosti (do 200 zamestnancov)
  • novootvorená pracovná pozícia, kde je všetko pred-nastavené externou spoločnosťou, avšak práve Vy sa môžete realizovať, navrhovať
  zmeny, zlepšovať už vytvorené a zabehnuté
- z ničoho nemusíte mať obavy, do všetkých procesov a úkonov budete podrobne zasvätený...
  • práca na 1 zmenu od pondelka do piatku
  • možnosť ubytovania na firemnom byte za doplatok

Zaslaním životopisu dávate spoločnosti PROPLUSCO, spol. s.r.o., súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. „O ochrane osobných údajov“, pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre taliansku spoločnosť špecializujúcu sa na vývoj technológií a výrobu kovových a oceľových dielov pre automobilový, spotrebný a elektrotechnický priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technické vzdelanie

  • znalosť anglického jazyka na úrovni B2
  • PC zručnosti na užívateľskej úrovni, predovšetkým EXCEL, skúsenosť so SAP výhodou, nie podmienou
  • vodičský preukaz skupiny B
  • logické a technické myslenie, komunikačné zručnosti, time management a organizovanosť

PROPLUSCO je pracovnou a personálnou spoločnosťou, ktorá ponúka možnosť zamestnancom nájsť vhodné pracovné miesta na trvalý alebo brigádnický pomer a rovnako poskytuje zamestnávateľom služby v oblasti pracovného leasingu, vyhľadávania vhodných pracovníkov na voľné pracovné pozície a brigádnický servis.
Služby v oblasti personalistiky vykonávame na Slovensku už od roku 1997.
Sme tím ľudí, ktorý si vypočuje vaše požiadavky, splní vaše želania a to rýchlo a kvalitne. Nosnými piliermi našej spoločnosti je spoľahlivosť a zodpovednosť.
Viac pracovných pozícií nájdete na www.bit.ly/PonukaPracePROPLUSCO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PROPLUSCO spol. s r.o.
Staré Grunty 36
841 04 Bratislava
ID: 3335286   Dátum zverejnenia: 14.3.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000